Odkud pochází ten nejlepší tabák?

Kubánský doutník se stal již jakýmsi symbolem. Ať už jste nadšený cestovatel, zažraný tabákový fanoušek nebo životní požitkář, určitě vás nemohly minout zvěsti o pověstných doutnících, které se vyznačují tou nejvyšší kvalitou, a kvůli kterým jsou opravdoví nadšenci ochotni urazit kus světa. Nejen Kuba je ale celosvětově proslavená pověstnými doutníky.

Ty nejlepší kousky bývají dováženy rovněž z Dominikánské republiky nebo například i z Nikaragui, což jsou oblasti, které díky dobrým klimatickým podmínkám představují velmi úrodné prostředí pro pěstování toho nejkvalitnějšího tabáku. Éra požitkářského vychutnávání doutníků však ale pozvolna upadá a trend se začíná stáčet jiným směrem. Místo rozhodování mezi rozmanitými druhy této pochutiny se v současnosti popularizují spíše různé podoby jejího vychutnávání. Ty nejmodernější mohou vedle klasického vychutnávání například doutníku působit jako by přišly z jiného světa. Místo ohně se totiž nezbytnou výbavou každého nadšence stalo elektronické zařízení.

Technologie, která hýbe světem

Hitem současnosti mezi uživateli se napříč společností staly elektronické alternativy. Důvod, proč si téměř přes noc získaly takovou oblibu, je poměrně prostý, přitom velmi zásadní. Jedná se totiž o zařízení, které díky moderní technologii nabízí možnost vychutnávání tohoto oblíbeného rituálu s výrazně nižší zátěží pro náš organismus. Těmto technologickým vychytávkám se podařilo hravě obejít proces hoření, který je u klasických výrobků hlavní příčinou toho, že se do těla kromě nikotinu vstřebávají další škodlivé látky. Nahrazením tohoto procesu tak dochází k zamezení uvolňování látek jako je:

  1. Oxid uhelnatý
  2. Dehet

Například u oblíbeného zařízení Pulze se tak snižuje celková škodlivost až o 95 %. Nižší zdravotní zátěž však rozhodně není jediným benefitem, který si získal srdce uživatelů. Vzhledem k tomu, že během užívání nevzniká klasický štiplavý dým, ale pouze nevýrazná pára, nedochází k řadě dalších nežádoucích efektů, se kterými se jindy uživatelé běžně potýkají, a které jim značně znepříjemňují život. užíváním Pulze vám tak již nemusí dělat starosti:

  • Zápach oblečení
  • Žloutnutí zubů a nehtů
  • Zadýmené místnosti

Pulze tak představuje skvělou moderní alternativu, díky které si můžete váš oblíbený rituál vychutnat s ještě větším potěšením.

Autor: Elena Gotfried