Novoroční výprodeje ještě levněji

tipli.cz

Každý rok ihned po vánočních svátcích začínají velké výprodeje sezónního zboží. Už jsme si zvykli si na ně počkat a většinu oblečení, ale i elektrospotřebičů a dalšího zboží nakukupujeme s velkými slevami. Dobré je, že se tyhle výprodeje nevztahují jen na kamenné obchody, ale i e-shopy jsou plné novoročních slev.

Chcete mít nákupy v e-shopu levnější?

Peníze zpět díky Tipli.cz

Jestli ještě nenakupujete přes cashbackový portál Tipli.cz, měli byste to napravit. Za nákupy ve více než 250 internetových obchodech totiž dostanete část ze zaplacených peněz zpátky do rodinného rozpočtu. A to i když nakupujete zboží ve výprodeji.

Není to fajn? Koupíte si zlevněné botičky a poté vám pošlou nějaké penízky zpět na účet. Nebo pračku, hračky pro děti atd.

Jak šetřit s Tipli

Nakupujete pravidelně na Kasa.cz, Zoot nebo Mall.cz, boty o Bati, módu na Vivantis? Dál na nich můžete nakupovat a přitom získat nějakou korunu z nákupu zpět. Stačí se jen zaregistrovat na Tipli a do oblíbených e.shopů jít přes tento cashback portál.

Možná rádi nakupujete na slevových portálech, abyste něco ušetřili. Kombinací slevy s cashbackem se úspora ještě zvýší. Nakupovat pohodlně z domova a za stejné zboží zaplatit méně než ostatní – to už ani nemá smysl chodit do kamenných obchodů.

Přes Tipli na celosvětovou tržnici

Pokud rádi nakupujete na AliIExpress a myslíte si, že levněji už to nejde, jste na omylu. Přes Tipli.cz ušetříte při každé objednávce navíc až 8 % z ceny. Jako na dlani tak máte  100 milionů výrobků z celého světa za ty nejvýhodnější ceny plus osmiprocentní cashback. Co dodat?

Snad jen, že nejlépe se o výhodách Tipli.cz přesvědčíte sami, a to buď srovnáním cashback portálů, kde si můžete ověřit jednotlivá procenta vrácených částek, nebo se rovnou zaregistrujte a rovnou začněte nakupovat ve svých e-shopech s výhodu vrácených peněz.

Sdílet článek