Nekonečná zábava s magnetickou stavebnicí

GEOMAG stavebnice

Pojďte se bavit! Vezměte děti a užijte si skvělou legraci s originální stavebnicí. Vyměňte sezení u počítače a chytrých telefonů za starou dobrou zábavu, jež podporuje zručnost, kreativitu a fantazii dětí napříč léty. Magnetické stavebnice se stanou oblíbenou hrou chlapců i děvčat. Otestujte originální stavebnici švýcarské výroby a bavte se fyzikálními zákony v praxi.

GEOMAG stavebnice vás bude jednoduše bavit. Je praktická, funkční a umožňuje tvořit všemožné tvary, objekty a obrazce. Konstrukce stavebnice je tvořena magnetickými tyčkami a poniklovanými kuličkami, díky čemuž dochází k jednoduchému skládání podle fantazie. Díky magnetickým tyčinkám, které se dají různě ohýbat a přizpůsobovat, dítě procvičuje zručnost a obratnost rukou.

Stavebnice jako učební pomůcka

O kvalitě GEOMAG stavebnic svědčí také časté používání jako zajímavý prvek při výuce na školách. Výhodou stavebnic je jejich všestrannost, jednoduchost a možnost tvořit prakticky cokoliv. Pro nejmenší dítka je připravena série GEOMAG Baby, ta je vhodná pro mrňousky již od deseti měsíců, klasické GEOMAG Kids využití děti již od tří let a pro ty větší, náročnější děti a dospělé se nabízí GEOMAG Pro. Švýcarský výrobce dbá na vysoký standard kvality odolných a poctivých materiálů. Taková zábava jednoduše neomrzí!

Skládejte a rozšiřujte své stavebnice

Cenově dostupná stavebnice GEOMAG bude skvělým dárkem pro vaši ratolest. Vykouzlí úsměv, pobaví a zaujme také dospělé. Trávit čas naučnou hrou nebylo nikdy snazší. Zaujala vás moderní stavebnice? Pak neváhejte a vybírejte online z pohodlí domova. U každé stavebnice je přesně popsáno, kolik obsahuje tyčinek a kuliček k vytváření nejúžasnějších obrazců. Velmi atraktivní zejména u dívek jsou pak třpytivé tyčinky s kuličkami, které se nádherně lesknou. Zábava může začít, tak hurá na to!

Sdílet článek