Nejoblíbenější vánoční osvětlení na Kokiskashop.cz

Sortiment vánočního osvětlení se rozšiřuje každým rokem, takže mnohdy může být velmi těžké se v široké nabídce vyznat. Proto jsme pro vás připravili přehled toho nejoblíbenějšího vánočního osvětlení, jehož nákupem nikdy neprohloupíte. Právě naopak! Je libo tradiční, nebo originální typ vánočního LED osvětlení?

 Nepostradatelné LED osvětlení

  • Řetězy: Klasika v podobě světelných LED řetězů nesmí chybět ve vaší zásobě kvalitního osvětlení. Různě dlouhé řetězy můžete každý rok využít na jiném místě, takže vždy své sousedy překvapíte novou, zajímavou variací.
  • Kabely: Neméně praktické jsou i LED kabely svítící, které jsou ideální i na venkovní použití. Vynikají totiž mimořádnou odolností. Jsou to pravé pro milovníky vánočního osvětlení, neboť jsou dostupné v mnoha variacích, ať už barevných, nebo co se rozměrů týče.
  • Sítě a deště: Romantika v první řadě, to je heslo, které charakterizuje světelné sítě a deště. Tento typ vánočního osvětlení je možná méně obvyklý, nicméně velmi působivý. Pomocí jediného kusu LED osvětlení zajistíte kouzelnou atmosféru.

Osvědčené LED osvětlení

  • Hvězdy: Mezi oblíbené stálice na poli vánočního osvětlení nepochybně patří hvězdy nejrůznějších velikostí. LED hvězda se bude vždy skvěle vyjímat na oknech, dveřích atd.
  • Stromky: K Vánocům neodmyslitelně patří zářící stromy. Nemusí se však vždy jednat o živý, nebo umělý stromek, vyzkoušejte pro změnu oslnivý LED stromek, který každého uchvátí díky nádherným květům opatřeným moderními diodami.
  • Rampouchy: Vánoce si nemůžeme představit ani bez kouzelných rampouchů, na které je však příroda v posledních letech poměrně skoupá. Dopřejte si je tedy alespoň v podobě kvalitního LED osvětlení a vneste do svého domova zimní atmosféru se vším všudy.

Netypické LED osvětlení

  • Koule: Nenápadné, leč velmi efektní, tak by se daly charakterizovat decentní LED koule. Různě velké světelné koule lze použít nejen ve vánočním období.
  • Kužely: S elegantními LED koulemi si v ničem nezadají neméně trendové LED kužely. Tento působivý tvar si získá sympatie vaše i vašich hostů. Je už jen na vás, zda je použijete ve vašem domově, nebo je necháte zapůsobit na vaše obchodní partnery v sídle firmy.
  • Figurky: Pohádkové postavičky, roztomilá zvířátka a další zajímavé figurky zaručeně potěší vaše děti. Dopřejte jim tedy tuto radost a vyzdobte vaši zahradu oblíbenými LED figurkami.

LED osvětlení

Speciální LED osvětlení

  • DILED systém: Doslova boom zažívá v posledních letech jedinečný DILED systém, který je neskutečně flexibilní a který se snadno přizpůsobí vašim požadavkům díky trafu, prodlužovacím kabelům a světelným řetězům různých délek, které se navíc dají libovolně prodlužovat.

Které vánoční osvětlení je vaše nejoblíbenější?