daňového přiznání z příjmu právnických osob

Nechejte si zpracovat daňové přiznání z příjmu právnických osob od profesionálů

V podstatě nezáleží na tom, jestli jste společnost s ručením omezeným, nebo akciová společnost, protože každá právnická osoba má povinnost podat daňové přiznání za předchozí rok. Pokud však nemáte v této oblasti žádné zkušenosti, přenechejte práci profesionálům, kteří dané oblasti rozumí. V následujících řádcích vám představíme specialistu na účetnictví i daně.

Dype poskytuje služby, nástroje i produkty v segmentu produktové správy a řízení. V portfoliu služeb samozřejmě nechybí zpracovávání účetnictví, mezd a daňových přiznání.

Zpracování probíhá online

Nemusíte nikam chodit, protože daňové přiznání z příjmu právnických osob vám Dype zpracuje online. Obrátit se můžete na tohoto odborníka, ať už jste malá, nebo střední firma. V neposlední řadě mají o služby zájem i start-upy. Co se samotné struktury týče, Dype se dokáže přizpůsobit.

Jestliže chcete zjistit, zda dokáže Dype pomoci i vám s účetnictvím, mzdami a daněmi, stačí zaslat nezávaznou poptávku zdarma. Zadáte do ní jméno, příjmení, telefonní číslo či e-mail a zprávu s představením vaší společnosti.

Jak zpracování daňového přiznání probíhá?

Pokud potřebujete vypracování daňového přiznání z příjmu právnických osob, stačí podepsat plnou moc, čímž se může posunout lhůta podání tohoto formuláře z 1. května na 1. července letošního roku.

Dále dodáte podklady, tedy především přístup k účetnímu softwaru. Dype provede kompletní analýzu účetních dat, na základě kterých vyhodnotí rizika a navrhne daňovou optimalizaci. Poté obdržíte návrh podání. Jestliže s ním budete souhlasit, Dype podá daňové přiznání příslušnému úřadu. Je to opravdu jednoduché. Vy se nemusíte o nic starat.

Co se ceny týče, ta začíná na 2 990 Kč. Záleží samozřejmě na tom, jak obsáhlé máte účetnictví.