Nákup průmyslového vysavače se vyplatí

vacuum-cleaner-657719_1280 (2)

Každodenní úklid firemních prostor je samozřejmostí. Velmi důležitou roli při něm hraje technické vybavení. Jinými slovy, se starými a nekvalitními vysavači a jinými přístroji precizně nikdo neuklidí. Uvažujete-li momentálně o nákupu nového technického vybavení, jste na správné adrese. Představíme vám totiž společnost Uklizenoshop.cz a některé vynikající průmyslové vysavače z její nabídky.

Nakupujte jakýkoli úklidový sortiment

Uklizenoshop.cz je progresivně rostoucí společností, která nabízí veškeré zboží z oblasti úklidu. Je nedílnou součástí velké skupiny PPN group s.r.o., pod níž spadají ještě služby vyskyzavas.cz, uklizenozavas.cz či vyzehlimezavas.cz. Spolehnout se u této firmy budete moci na profesionální osobní přístup a výběr spousty zajímavých produktů, mezi něž patří nejen průmyslové vysavače, ale i dávkovače mýdla nebo čisticí prostředky.

Průmyslový vysavač Viper LSU 375

Mezi optimální přístroje pro suché i mokré vysávání patří model Viper LSU 375. Díky sací turbíně disponuje dostatečným výkonem. Vysávat nasucho můžete pohodlně bez jakýchkoli filtračních sáčků. Budete-li potřebovat vysávat vodu, stačí pouze vyjmout filtr. Hladinu bude hlídat plovák. Vodu vypustíte po vysávání jednoduše prostřednictvím speciální vypouštěcí hadice. Vysávání bude maximálně jednoduché a rychlé s minimální námahou.

Průmyslový vysavač Soteco SUB

Pro dokonalý sací výkon se vyplatí pořídit si moderní průmyslový vysavač Soteco SUB. Jedná se o profesionální typ, který je vybaven dvěma motory zajišťujícími maximální možný výkon pro práci v rozlehlých prostorách. Zajištěno je i kontinuální odsávání vody prostřednictvím vestavěného čerpadla. Nádoba, která je součástí tohoto modelu, je opatřena antikorozní úpravou. V ceně celého balení budete mít také 2,7 metru dlouhou hadici, 2 kusy trubek, koleno a také lištu s gumou.

Sdílet článek