Moderní ozvučení do škol

ozvučení pro školy

Zvoní! Tohle se ve školách zaslechne velice často, zvonek je znamením, že hodina začíná, ale studentům či žákům se nejvíce líbí, když vyučování pro dnešek skončilo. Perfektně fungující ozvučovací systémy vám rádi pomohou vybrat a nainstalovat odborníci.

Moderní školní rozhlasy a zvonění

Pokud se snažíte příliš nezaspat dobu a držet se nejnovějších trendů, nemůžete upozadit ani aktuální provedení ozvučení pro školy. Dodání a namontování vybraných školních rozhlasů, hodin a zvonění se provede velice svižně. Nebudou chybět ústředny i s CD přehrávačem, rozhlasové vedení či reproduktory. V tělocvičnách jistě přivítáte spolehlivou časomíru. 

Ústředna melodického zvonění poslouží k zapnutí rozhlasu ve stanoveném čase. O přestávce lze odvysílat zprávy, které tvoří součást dodávky. Obdržíte SD kartu s připravenými profily zvonění. Můžete používat jednoduché zvonky, mluvené zprávy, dokonce i hudební zprávy doplněné mluveným slovem. Hudbu si sami vyberete z adresáře. Uplatnění ústředny se najde všude, kde se se vyžaduje zobrazování přesného času a spuštění zvukové nahrávky ve stanovené době. Automaticky se zabezpečuje také změna letního a zimního času. Reproduktory s vysokou citlivostí oplývají velice dobrou srozumitelností mluveného slova. Lze si je pořídit i s regulací hlasitosti.

Montáž školního zvonění

Kromě toho, že si vyberete kvalitní školní zvonění do škol, tak můžete počítat s tím, že se firma EL-MIK postará o jeho odbornou montáž. Vznik firmy se realizoval již v roce 1994. Předmětem podnikání se staly montáže, servis a opravy obecních a městských rozhlasů. Mnohaleté zkušenosti se rovněž týkají výroby a montování rozhlasové a ozvučovací techniky. Činnost se postupně rozrostla o velkoobchod a maloobchod s ozvučovací technikou, kde seženete nejrůznější druhy rozhlasových ústředen, zesilovačů, reproduktorů a mnoho jiného.

Sdílet článek