Management je střelba na pohyblivý cíl

motivp

V dnešním globálním světě se všechno mění rychlostí blesku. Informace se šíří světem v několika sekundách, nikdo si nemůže být jistý tím, co na internetu je pravdivé, a ve všem je tak trochu chaos. Můžeme se vůbec na něco spolehnout?

Tak přesně o tom se bude diskutovat na konferenci s názvem Střelba na pohyblivý cíl, kterou organizuje MotivP. Možná jste o této poradenské a vzdělávací společnosti už někde slyšeli. Jednak totiž zveřejňuje spoustu videí ze zajímavých konferencí a jednak konference sama pořádá. Ta o pevné půdě pod nohama a pohyblivých cílech je jen další v řadě. Bude však patřit k těm velkolepějším.

Kdy, kde a pro koho?

Konference s názvem Střelba na pohyblivý cíl se bude konat 9. června v pražském Kině Lucerna. Přijít na ni může kdokoliv, koho zajímá oblast managementu. Doporučujeme přihlásit se co nejdříve, protože v současné době ještě platí akce 1 + 1 vstupenka zdarma. Cena zahrnuje vstupné a celodenní občerstvení.

Proč si lidé konference MotivP chválí?

Od velké části lidí se dozvíte kladné ohlasy právě na občerstvení. Není to tím, že by v MotivP tak dobře vařili, ale spíš účelem přestávek na jídlo. MotivP klade velký důraz na obědové přestávky a pauzy na kávu, protože ví, že právě v těchto chvílích si účastníci nejvíce popovídají.

Dalším chváleným aspektem jsou témata. Jak popsal jeden z účastníků na webu MotivP, na všech konferencích se řeší témata budoucnosti (ne populární témata současnosti). Tím pádem budete mít před ostatními náskok.

Neméně atraktivní jsou tradiční překvapení. MotivP si na každou velkou akci připraví nějaké překvápko, které zůstává v utajení do poslední chvíle. Tajný zůstává také program konference. Jediné, co se pomalu odkrývá, jsou jména řečníků. Na webu jich je v současnou chvíli vyvěšených osm, určitě budou ještě přibývat.

Chcete-li se dozvědět, jak bude konference probíhat, a kdo všechno na ní bude mluvit, podívejte se přímo na stránku Střelba na pohyblivý cíl.

Sdílet článek