Lyžování ve Slovinsku vás mile překvapí

lyžování slovinsko

Patříte k lidem, kteří hodlají vyzkoušet hodně věcí? Možná jste už lyžovali v Rakousku, v Tatrách, v Krkonoších, v Itálii, ale stále vám chybí zamířit do Slovinska. Napravte to! Čekají na vás svahy v zemi, kde náleží lyžování k nejpopulárnějším zimním sportům.

Neodolatelné lákadlo v podobě 2019 lyžování Slovinsko

Každá dovolená začíná velkým nadšením. Najednou máte tolik pozitivní energie, protože se těšíte na něco nevšedního. Ani Slovinsko 2019 lyžování vás nepřipraví o to správné potěšení. Čekají na vás pečlivě upravované tratě pro běžky a sjezd. Úpatí Julských Alp v sobě ukrývá nejznámější středisko, kde stojí velké hotely a každoročně sem zavítají turisté z celého světa. Lyžování ve Slovinsku neznamená jenom rekreační zábavu, ale i sport na nejvyšší úrovni. Pravidelně se pořádá například Světový pohár mužů ve slalomu a obřím slalomu v Podkorenu. Mamutí můstek už několikrát zažil překonání světového rekordu. Lyžování Slovinsko se zalíbí rodinám s dětmi, protože mohou zdolávat i nenáročné tratě. Běžkařské trasy mají různou náročnost a vyzkoušíte si jich několik desítek. Začátečníci se budou věnovat učení na cvičném plácku. Za zmínku stojí také snowboard, skialpinismus a sáňkařská dráha.

Dokonalá hotelová výhra

Hotel Kranjska Gora se stal vaší dobrou volbou, nejen díky příjemné ceně za ubytování. Po vašem příjezdu se ubytujete v příjemném pokoji a určitě se vám zalíbí i výhled ven. Pouhých 300 m od hotelu jsou k dispozici sjezdovky a nedaleko leží i centrum města. Pokud se některý den rozhodnete dát sbohem všem lyžařským trasám, zkuste trávit čas ve fitness centru, ve wellness centru, v soláriu, sauně, ale také ve zdejší restauraci. Kranjska Gora hotel vám ve svém jídelníčku nabízí hlavně mnohé místní speciality, kde nechybí polévka jota, štrúdl, klobásy a jelita. A doma nemusí zůstávat ani vaši zvířecí mazlíčci, protože je tady za poplatek rádi ubytují s vámi na pokoji.

Sdílet článek