Lymfodrenážní masáže pomohou na otoky

Lymfodrenážní masáže v Praze

Každý si někdy povzdychnul nad svou nedokonalostí, ale vždy jde prvotně o zdraví, až pak přichází na řadu krása. Ta však znamená pro každého něco jiného. V současné době je zbytečné se trápit, protože estetická medicína provádí doslova zázračné úkony, aby se každý cítil se svým tělem spokojený.

Zázračnost lymfatických masáží

Co si přejete na sobě vylepšit? Povislý podbradek, břicho, akné, otoky nebo jiné partie? Díky estetické medicíně si dopřejete spoustu i bezbolestných výkonů. Mezi vyhledávané procedury se řadí masáže, při kterých se uvolníte a zbavíte se i některých bolestí. Při srovnání klasické a lymfatické masáže si uvědomíte několik rozdílů ve funkci a technice. U klasické se vynakládá větší tlak a jde tu především o šlachy a svaly. Lymfodrenážní masáže v Praze kladou důraz na podkoží. Ručně se provádějí plošné kruhovité a spirálovité hmaty pomalou frekvencí a malým tlakem. Většího účinku se dosahuje pomocí speciálních přístrojů, které se zaměří na určitá místa.

Správné nastartování lymfatického oběhu

Aktivací lymfatického systému se opět nastartuje správná funkčnost proudění lymfy a žilního oběhu. Vaše tělo si projde pozitivními změnami – zmizí otoky, zregeneruje a detoxikuje. Počítejte také se zmírněním celulitidy, s posílením imunity a vylepšenou kvalitou vaší pleti a vlasů. Lymfodrenážní masáže Praha používají přístroj Lymphastim BTL a další vybavení nejvyšší kvality. Přístrojem se vše provede mnohem snadněji. Stlačí se končetiny, aby se vyvolaly tlakové vlny, které pomohou k vylepšení lymfy a průtoku v žilách. Nebojte se tento způsob vyzkoušet, protože jde o velice jemné masírování a trvá jednu hodinu. Přejete si maximální efekt? Potom se doporučuje absolvovat alespoň šest opakování, a to jednou až dvakrát za týden. Přirozená cirkulace se vám vrátí a vy se budete cítit podstatně lépe.

Sdílet článek