likvidace auta Praha

Likvidace auta bez zbytečných starostí

Likvidace vozidel a strojů v nejrůznějším stavu vás nemusí nijak trápit, pokud se obrátíte na firmu, která vše potřebné udělá za vás. Zbavte se již nepoužívaných automobilů pohodlnou a rychlou cestou. 

Peníze na ruku za vraky aut

Přibližnou cenu vraku si můžete nechat sdělit předem, abyste lépe posoudili, zda se vám to vyplatí. Likvidace auta Praha nabízí na svých webových stránkách praktickou kalkulačku, kam stačí zadat požadované údaje, aby vám následně technický pracovník sdělil, kolik můžete očekávat peněz za svá vozidla a stroje. Zájem je nejen o osobní automobily, ale rovněž o nákladní vozy, dodávky, užitkové a stavební stroje, kde nerozhoduje model, typ ani značka. Tyto faktory však ovlivňují konečnou částku, jakou dostanete. Pochopitelně je o některé druhy náhradních dílů větší poptávka než po jiných. Vyšší sumy dostávají kompletní vraky, kterým nechybí převodovka, celá karosérie, sedadla, motor, chladič a řídící deska. Vyřízení vám nezabere delší čas než třicet minut. Podepíšete kupní smlouvu, převezmete si likvidační protokol a obdržíte dojednanou částku peněz v hotovosti přímo na ruku. 

Nezbytné doklady k výkupu vozidel

V případě zájmu o likvidaci vraku se nemusíte starat o odvoz, ten si firma zajistí sama, přijede si pro auto maximálně do jednoho dne kamkoliv v republice. Likvidace vozidel se neobejde bez některých dokumentů, kam patří občanský průkaz, originál velkého a malého technického průkazu, plná moc majitele vozu, pokud likvidaci zajišťuje někdo jiný, než uvádí technický průkaz. Zdědili jste vrak? Potom přineste kopii o dědickém řízení. Dejte si pozor, aby měl vrak viditelné identifikační číslo VIN, které najdete na karosérii a rámu. Soukromá osoba donese druhý doklad totožnosti ověřený podpisem, podnikatelé navíc doloží živnostenský list. Firmy dokládají také registraci plátce DPH, výpis z obchodního rejstříku a podpisem ověřený druhý doklad totožnosti jednatele.