Léto v Čechách? Zažijte romantiku Máchova jezera!

Máchovo jezero ubytování

Přemýšlíte, kam letos vyrazit na dovolenou? Pokud plánujete zůstat v České republice, vyzkoušejte Máchovo jezero. V létě to tu totiž pěkně žije a vy si tak budete moci užívat slunce, vodu a zábavu za málo peněz. Přinášíme vám tip na ubytování a výlety do okolí.

Ubytování v soukromí má spoustu výhod

Vzpomínání je krásná věc. Pamatujete, když jste byli mladší, jak vás nezajímal luxus a dokázali jste se bavit kdekoliv? Nejlépe v soukromí jen se svými přáteli? Každý rád vzpomíná na víkendy strávené s kamarády v chatě, kdy vás netížilo nic z okolního světa. Přesně to můžete zažít i teď a klidně se svojí rodinou! Ubytování v soukromých chatkách má stále svoje romantické kouzlo, a co teprve na břehu slavného Máchova jezera!

Co vám nabídne ubytování Máchovo jezero? V osadě Elite na Starých Splavech najdete 4 lůžkové chatky, které disponují ledničkou. Je tu také jídelna s barem, dvě ohniště s možností zapůjčení grilu a děti si mohou zablbnout na houpačkách a pohrát v pískovišti. Jíst můžete, co si sami připravíte, nebo si objednáte plnou penzi, či polopenzi v jídelně.

V areálu je k dispozici také volejbalové hřiště, minigolf a půjčovna šlapadel, abyste si dali i mírně do těla. K tomu se váže i řada cyklostezek v okolí, takže si kola přibalte určitě s sebou. Pokud hledáte Máchovo jezero ubytování, tohle je ta nejlepší volba!

Z Máchova jezera za dobrodružstvím a zábavou do Liberce a okolí

Povalování u vody je velmi příjemný relax, který si všichni po celoroční práci zasloužíme. Ale po chvíli se mohou i ti největší lenoši začít nudit. Máchovo jezero je skvělým výchozím bodem pro řadu výletů. Můžete navštívit hrady, jako je známý Bezděz a tajuplná Houska. Mezi zámky, kam se snadno a rychle dostanete, patří Zákupy, Zahrádky a zámek v Dětenicích.

A kam za zábavou? Rozhodně nebudete zklamáni z výletu do liberecké ZOO, na horu Ještěd ani z oblíbeného Aquaparku Babylon.

Sdílet článek