Který dluhopis si vybrat pro zhodnocení vašich úspor? Uniprospe nabízí úrok 9,5% p.a.!

Dluhopisy patří mezi českými investory k oblíbeným cenným papírům pro zhodnocení peněz. Investujte do dluhopisů Uniprospe a získejte výnos 9,5% p.a.

Jak vybrat dobrý dluhopis?

Dluhopisy představují skvělou příležitost, kam své úspory investovat, abychom získali nějaký výnos. Jedná se o cenné papíry se splatností delší než jeden rok, proto se výtečně hodí právě do investování. Zakoupením dluhopisu půjčíte své peníze emitentovi, které vám vrátí v předepsané lhůtě. Tato částka je navýšená o úrok, který se pohybuje řádově v rozmezí od 5 do 7 procent za rok. Při nákupu dluhopisů se podívejte nejen na samotnou částku, ale také na úroky a vrácení výplaty. Skvělé podmínky vám nabízí firma Uniprospe, která oproti jiným firmám poskytuje úrok 9,5% p.a.

Jak probíhá nákup dluhopisů?

Dluhopisy si může koupit každý, kdo disponuje volnými finančními prostředky. V dnešní době moderních internetových technologií nemusíte ani nikam chodit. Stačí vyplnit osobní informace, bydliště, kontaktní údaje a následně se nechte přesměrovat na výběr dluhopisů, kde si vyberete cenný papír Uniprospe.

Jaké jsou výhody investice do Uniprospe? 

Výplata úroku ve výši 9,5 % p.a. – úrok je vyplácen pololetně, s konečnou platností ke dni 31.12. Výška výnosu je fixní. 
Nejlepší forma ochrany peněz před inflací – nenechávejte své peníze na běžném účtu, kde ztrácí vlivem inflace na hodnotě. Dluhopisy zhodnotí vaše prostředky a výnos pokryje riziko narůstajících cen. 

Investice, která má hlubší význam 

Při vývoji technologie firma klade důraz na životní prostředí. Zajišťuje ekologické zhodnocení odpadní pneumatiky. Investice s Uniprospe.eu má potenciál. Firma zabývá odpadovým hospodářstvím, konkrétně zpracování nebezpečného odpadu pyrolýzou, při které vzniká plyn, uhlík a olej. Vzniklý tepelný zdroj používají cementárny České a Slovenské republice i v dalších zemích Evropy. Finanční prostředky budou využity pro dokončení vývoje a výstavby zařízení na zpracování pneumatik.