Komplexní opravy střech nejen zemědělských budov

Pokrývačské práce

Potřebujete profesionálně opravit zemědělskou budovu nebo jen potřebujete rekonstrukci střešního pláště? V obou případech je nutné obrátit se na renomovanou firmu se zkušenostmi. Taková je například firma Tobolák s.r.o., který nabízí opravdu profesionální přístup ke každému projektu. Zkušení a proškolení pracovníci si poradí s každým problémem, který před ně postavíte. Firma je navíc pojištěna do výše 50 000 000,- Kč a ke každé realizované zakázce dostanete také záruku na dílo. Ve firmě Tobolák s.r.o. jsou si jisti svou prací, a nebojí se tak nabídnout záruky, které jen podtrhnou kvalitu práce.

Všestranné služby

Kromě oprav zemědělských budov a rekonstrukce střech nabízí firma také další pokrývačské práce a služby, které byste mohli potřebovat. Jedná se například o tesařské a klempířské práce nebo nátěry pro zemědělská družstva a výrobní závody. Firma dokáže také zařídit instalaci izolace, různé malby pokojů, hal a místností. Problém nejsou ani různé konstrukce a další zámečnické práce.

Důležitá je komplexní spolupráce, a proto firma Tobolák s.r.o. nejen že dokáže opravit vše na vašem statku, zvládá také nákup a dopravu materiálu. V podstatě tak stačí objednat práci, schválit pečlivě připravenou cenovou nabídku a firma se postará o zbytek. Stačí jen chtít!

Individuální přístup ke každému klientovi

Důležitý je samozřejmě individuální přístup ke každému zákazníkovi, tak, aby byl každý projekt unikátní. Protože projekty nejsou univerzální, můžete se spolehnout na preciznost a kvalitu odvedené práce. Firma proto nabízí deset let záruku na provedené práce.

Neodmyslitelně k této firmě patří také férová cena a individuální přístup, na kterém si zakládá už od svého vzniku. Motto firmy Tobolák s.r.o. zní: Na čem se domluvíme, to také platí. Což je v dnešní době téměř vzácnost a jiné firmy často dělají úpravy v cenách a provedení.

Sdílet článek