Když trampolínu, tak bezpečnou!

trampolína

Trampolína s moderním designem, lehká a naprosto bezpečná: je to přesně to, co hledáte? Pak se s námi podívejte na trampolínu Springfree, která k nám přišla z Nového Zélandu. Někdy stačí ke skvělému nápadu nepatrný motiv. V tomto případě to bylo přání muže, jehož snem byla trampolína, při které si nebudou moci za žádných okolností jeho děti ublížit. Díky tomu se na trhu objevila trampolína Springfree vyrobená novou unikátní technologií.

Díky bezpružinovému systému nehrozí poranění

Tradiční trampolíny mají kovové pružiny, které mohou být při špatném dopadu nebezpečné. U Sprigfree byly odstraněny a nehrozí zde tak žádné riziko poranění. Místo nich jsou zde použity pružné laminátové pruty, které jsou chytře umístěné pod skákací plochou. Tam byl také přemístěn rám celé konstrukce pro docílení ještě větší bezpečnosti – není možné na něj narazit.

Odolný materiál, který unese i osobní vůz!

Trampolína Springfree je stabilní a vyrobená z velmi kvalitních a odolných materiálů, u nichž nehrozí protrhnutí. Flexi síť, která neobsahuje žádné podpůrné železné tyče, o něž se může dítě poranit, dokáže odolat i těm nejdivočejším nárazům. Lehce vrátí skotačící dítě i dospělého člověka zpět na „skákací pole“. Pokusem bylo dokázáno, že trampolína Springfree unese i osobní automobil a nezanechá po této tíze na sobě žádné stopy poškození!

Děti trampolíny milují a zábavu si s nimi na nich mohou užívat i jejich rodiče. Ze všeho nejdůležitější by však vždy měla být bezpečnost. Každým rokem se tisíce dětí na trampolínách poraní a některá nepříjemná zranění mohou mít velmi vážné následky. V některých případech se rozhodně nevyplatí riskovat a toto je jeden z nich. Pokud chcete svým dětem dopřát aktivní zábavu a sobě dobrý pocit, že si nemohou ublížit, dávejte přednost kvalitě a sami si ověřte skvělé vlastnosti trampolíny Springfree.

Sdílet článek