čištění koberců Liberec

Karbonizační čištění – nejlepší metoda, jak se zbavit bakterií

Připadá vám, že barva vašich koberců a sedaček už tak nezáří? Necítíte se doma úplně komfortně, trpíte alergií nebo se vám občas špatně dýchá? Pokud máte doma koberce a sedačky, které už dlouho nebyly čištěné, možná ten problém tkví právě v nich. Podívejte se na ně zblízka a popřemýšlejte nad jejich odborným vyčištěním.

Pokud tápete a nevíte, jakou cestou se vydat, představíme vám nyní metodu karbonizačního čištění. Je mnohem účinnější než ta klasická a navíc vás dokáže zbavit nežádoucích roztočů a alergenů. A to je to, co pravděpodobně potřebujete ze všeho nejvíc!

Přivítejte jaro a zatočte s roztoči!

Mnoho z nás dodržuje takzvaný jarní úklid. Zima byla dlouhá a už všichni toužíme po jaru. Proto se často pouštíme do gruntování a zdobení našich domácností, aby dostaly tu pravou jarní atmosféru. Přivítejte doma jaro tím, že se zbavíte roztočů, bakterií, virů a plísní, které v nadbytku škodí a způsobují nám zdravotní potíže a alergie. Tím, že vysáváte, se jich bohužel nezbavíte. Je velmi důležité podrobit koberce a sedačky čas od času pořádnému vyčištění.

Výhody karbonizační metody čištění

Pokud se obrátíte na čištění koberců Liberec, zbavíte se až 98 % všech nečistot. Tato firma čistí speciálním karbonizačním systémem, který dosáhne hluboko do vláken koberce. Odtud odstraní nejen nečistoty, ale také výše zmíněné bakterie, viry a plísně. Zároveň při takovém čištění použije o 80 % méně vody, než při čištění běžným způsobem. Díky tomu jsou koberce mrknutím oka suché a dá se po nich chodit.

Tato metoda se hojně využívá i v kancelářích, kde je potřeba nepřerušovat na dlouho provoz a kde koberce prochází každý den zatěžkávací zkoušce. Stejnou metodou se dají čistit i matrace a pohovky. Přesvědčte se sami na čištění sedaček Liberec.