vestavba do auta

Kam se vydat na road trip

Konečně nastal ten den – sbalíte si nejnutnější potřeby a hurá na pořádný výlet! Jaké destinace se skvěle hodí jako cílové stanice pro vás road trip s vestavbou do auta? Máme tipy pro každého. 

Ráj pro kiting

Je libo užít si pořádnou porci pohybu, až dorazíte do cíle své cesty? Vydejte se do delty řeky Neretva. Tam na vás čeká nejen krásné moře, ale také příznivé povětrnostní podmínky pro provozování kitingu. Pokud jste tomuto sportu ještě nepropadli, užijte si pohledy na draky, které poletují všude okolo. Najíst se můžete lokálních produktů úrodné zemědělské oblasti, ve které se právě nacházíte. Skvělý road trip!

Honem pod zem

Moře není nic pro vás? Vydejte se do pořádně vysokých hor. Co byste řekli tomu, kdyby se cíl vaší cesty stály Alpy? Až se pořádně projdete a užijete si výlety a pohledy do daleké krajiny, chtělo by to změnu. Nedaleko Salcburku máte jedinečnou možnost navštívit solný důl, ve kterém je kromě cest havířů také možnost sjet si na pořádně dlouhé skluzavce. Nebo se projet loďkou na hladině solného jezera. Už se těšíte na nové zážitky? 

Pořádná porce historie

Všechny cesty vedou do Říma. Pokud jste milovník historie, je to místo, které musíte alespoň jednou za život navštívit. Po cestě si nechejte prostor pro návštěvu Caorle a Benátek, poté už se můžete pustit do delší cesty na jih. Čas je na vaší straně, při road tripu jste to jen a pouze vy, kdo určuje, jak dlouho budete na jednotlivých zastávkách. Itálie je skutečně nádherná, ať pojedete v létě či v zimě. Bella Italia už volá, Romulus a Remus vás provedou svým městem. 

Road trip je jedinečný způsob, jak si skutečně vychutnat cestování. Nic vás neomezuje, můžete si kdykoliv během cesty odpočinout a přizpůsobit trasu přesně podle svých potřeb. Konečně výlet, na který budete ještě dlouho vzpomínat! Už víte, jaký bude cíl vaší cesty? Sbalte to nejnutnější a hurá na cestu!