Jméno vašeho muže vyryté do zlata

Dárky pro muže

Obchody jsou zavalené nejrůznějším sortimentem, přesto vám pravidelně dělá problém vybrat ten nejlepší dárek pro vašeho partnera. Ano, jde o celkem běžnou věc, opravdová překvapení se mnohem hůře shánějí pro muže než pro ženy.

Originalita vyvážená zlatem

Každý je vděčný za skvělý tip na dárky pro muže. Ženy navzájem vyzvídají, co koupila kamarádka pro manžela, syna, otce nebo milence. Mnohdy tyto debaty končí jen nešťastným povzdechnutím, že půjde o něco stejného jako loni, ale v jiném designu. Nejbližší osoby si však zaslouží mnohem víc, protože cítíte, jak se jim chcete odvděčit alespoň malou pozorností. Zkuste vsadit na jména. Váš manžel má své jméno, které je vám tolik blízké po celou dobu, co s ním žijete. Na světě chodí spoustu chlapů se stejným jménem, ale vy moc dobře víte, že jen ten váš si získal vaše srdce a tají se vám dech při jeho vyslovení. Co si těch několik písmen nechat vyrýt na zlato s nejvyšší ryzostí? Nebojte se, nejde o nic extra finančně náročného, váš rozpočet to jistě hravě zvládne.

Medaile pro nejlepšího přítele

Medaile dovedou udělat velkou radost, pokud se o jejich výrobu postarala Pražská mincovna. Stačí, když si vyberete jméno z českého nebo slovenského kalendáře a brzy k vám domů dorazí dárek z ryzího zlata. Podle uvedeného přehledu jmen snadno zjistíte, jestli to půjde snadno. Český kalendář si totiž prošel několika úpravami během své existence, takže i některá pojmenování mohla zmizet. 24 karátů jistě nikoho nepřinutí ohrnovat nos nad tím, co obdržel například pod vánoční stromeček nebo k významnému životnímu jubileu. Zlaté slitky se zhotovují s různými motivy. Bohyně Fortuna vám přinese štěstí nejen na minci, ale i v okamžiku, kdy předáte dar neztrácející svou hodnotu ani za desítky let. Umělecká zlatá pozornost patří k nejžádanějším o váze 100 g, ale konkrétní výběr záleží zcela na vás.

Sdílet článek