Je načase najít si práci snů

základy programování

Vysnili jste si novou pracovní pozici? Rádi byste měli jistotu, že tentokrát vám vaše životní příležitost neproklouzne mezi prsty? Nechte si poradit od odborníků. Ve VímVíc mají přehled i řadu zkušeností. S jejich pomocí nastartujete svůj osobní rozvoj, získáte nové znalosti i dovednosti, a žádná pozice už pro vás nebude nedosažitelná.

S VímVíc budete brzy vědět víc i vy

VímVíc je poměrně mladou společností, která významně pomáhá nejen jednotlivcům hledajícím lepší práci, ale i samotným firmám. Jejich hlavními obory jsou online vzdělávání a digitální HR. Pomohou vám s celou řadou věcí, díky nimž se můžete stát lepším a na pracovním trhu žádanějším člověkem. Ať už se chcete naučit základy programování nebo potřebujete začít pracovat s Excelem, budete tady na správné adrese. Šikovní lektoři, jež jsou součástí týmu, vás vše potřebné naučí. Až potom nastane den D a vy se konečně rozhodnete oslovit vybraného zaměstnavatele, opět vám s tím VímVíc pomůže. Na jejich stránkách totiž naleznete i vzor životopisu nebo dalších dokumentů, se kterými snadno získáte zaslouženou pozornost ze strany firem.

Najděte si toho nejlepšího zaměstnavatele

Kromě online kurzů, přednášek a nejrůznějších webinářů naleznete na VímVíc.cz i řadu českých i mezinárodních firem. Právě jim VímVíc pomáhá se získáváním nových talentů. Proto nechybí ani množství pracovních nabídek, z nichž si můžete vybrat tu nejlepší. Samostatnou kategorii poté tvoří hodnocení firem. Při výběru zaměstnavatele se tak můžete podívat na jeho hodnocení a komentáře, které zde zanechali bývalí či současní zaměstnanci. Předem tak můžete alespoň trochu nahlédnout do vnitřního dění ve firmě. Na VímVíc určitě nenajdete společnosti nabízející nudnou práci a průměrný plat. Najdete tam zajímavé a dynamicky se rozvíjející pracovní pozice, a firmy, které si váží svých zaměstnanců. Tak na to koukněte, třeba tam čeká i váš “dream job”.

Sdílet článek