Jarní servisní prohlídky zdarma

girl-346231_1280

Autocentrum Auto Máca, které sídlí v Jihlavě, má na jaro připravené speciální akce pro své zákazníky. Servisní prohlídky pro vozy značek Škoda, Seat a Fiat poskytuje úplně zdarma. Se slevou nabízí také další služby jako přezutí vozu nebo chemické čištění interiéru. A to je jen začátek.

Autoservis Máca patří na Vysočině mezi nejvýznamnější autorizované obchodníky s vozy Škoda a Seat. Kromě prodeje nových i ojetých vozů se však zaměřuje také na autoservis, prodej originálních dílů a příslušenství a doplňkové služby. Jednoduše řečeno se kompletně postará o vaše auto.

Jarní akce se týkají hlavně servisu, který je v dané firmě špičkový. Není to dlouho, co si pořídili nejnovější a nejvyspělejší technologii na 3D měření geometrie (sbíhavosti) náprav. Mají kontakty na dodavatele autorizovaných dílů, takže zákazníci na opravu vozu dlouho nečekají. Po dobu opravy si však mohou zapůjčit vybraný vůz značky Škoda, Seat nebo Fiat. U mnoha úkonů zákazníkovi předem sdělí, kolik bude oprava stát. Pro vozy Škoda mají navíc připravenou aplikaci s názvem Kalkulátor oprav vozů. Tam si zadáte, co potřebujete opravit, vyberete termín a balíček služeb zdarma. Nakonec zůstanete udiveni. Cena je totiž často ve stejné výši jako v neautorizovaných rádoby servisech.

S elánem a novým vozem

Věděli jste, že mnoho lidí nechává koupi nového auta na jaro? V Auto Máca jsou na nápor připraveni. Prodej a servis osobních vozů je jejich doménou, v kraji Vysočina jsou považováni za spolehlivého prodejce nových i ojetých aut. Není divu. Například u vozů Škoda jsou totiž zapojeni do programu ŠKODA Plus, v rámci nějž prodávají jen ověřené vozy v perfektním stavu a s jistotou najetých km. Přidávají i pár bonusů – k ročním vozům třeba roční kontrolu zdarma.

Dobrým důkazem toho, že služby Auto Máca skutečně za něco stojí, je široké spektrum firem z okolí, které auta od nich využívají. Jmenujme například firmu Sapeli a.s., která vyrábí dveře a zárubně nebo stavební společnost Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s.

Sdílet článek