Jaký vybrat festivalový náramek

Festivalové náramky mají své výhody. Jsou symbolem spojení s událostí, zábavným suvenýrem a praktickým způsobem, jak mít vstupenku stále po ruce. Některé festivaly mají systémy náramků, které umožňují propojení s online aplikacemi nebo sociálními sítěmi. To může zvýšit interakci mezi účastníky a umožnit sdílení zážitků. Festivalové náramky jsou jedinečné pro každou událost, což znamená, že nelze použít stejný náramek na více různých akcí. Podle čeho byste takový náramek měli vybírat?

Náramky podle materiálu

Velké procento festivalových náramků se vyrábí z plastu – například tyvek náramky. Na jejich výrobu je použitý umělý materiál z polyetylenových vláken, který je velmi pevný. Pokud festivalová akce trvá několik dní a po celou dobu musejí mít její návštěvníci na zápěstí festivalový náramek, tak se plast v tomto případě jeví jako nejlepší materiál. 

Papír by se v krátkém čase mohl poničit, kdežto plastový náramek má delší životnost. Navíc se s ním lze i umývat, tak je pro jeho nositele mnohem pohodlnější a hygieničtější.

Látkové náramky

Protože plast je neekologickým materiálem, vybírají si pořadatelé festivalových akcí látkové náramky z prémiového saténového materiálu se sublimačním potiskem. Každý návštěvník tak zároveň získá i hezkou památku na hudební zážitek. Není proto výjimkou, že si náramky domů odvážejí jako suvenýry, které jim mají připomenout zajímavé okamžiky, jež na festivalu prožili. 

Textilní náramky se prodávají číslované nebo s čárovým kódem. Lze si tedy vybrat, co pořadateli akce lépe vyhovuje. Látkové náramky jsou vhodné pro vícedenní festivaly.

Kde si nechat festivalové náramky vyrobit

Výrobou festivalových náramků se zabývá společnost Vipnáramky.cz, která nabízí náramky z různých materiálů. Zakázku je schopna dodat už do týdne od objednávky. Přesto je lepší si zboží objednat s předstihem.