Jaký typ papírových ručníků zvolit do veřejných toalet?

Na veřejných toaletách je důležité zvolit správný typ hygienických doplňků. Jako ekonomické a hygienické řešení se jeví papírové ručníky Papernet. 

Dbejte na zvýšenou hygienu 

Jako majitel jistě chcete nabídnout svým zákazníkům, klientům, návštěvám či obchodním partnerům vysoký komfort a příjemný pocit při použití vašich toalet. Proto je důležité zvolit vhodný způsob osušení rukou po umytí. Jako nejekonomičtější a nejhygieničtější způsob se jeví použití papírových ručníků, které se hodí na frekventovaných místech ve firmách, restauracích, hotelích, školách, školkách, nákupních centrech apod. 

Z čeho jsou papírové ručníky vyrobeny a jaké nabízejí výhody? 

Ručníky papírové skládané jsou vyrobeny z celulózy s inovativní technologií DryTech, čímž získává struktura papíru vyšší měkkost a objem. Papírové ručníky Dry Tech mají oproti jiným papírovým ručníkům vyšší pevnost za mokra, jsou savější a komfortnější při použití. Tyto vlastnosti umožňují lepší užitné vlastnosti a použití menšího množství papíru, což snižuje výsledné množství odpadu. Papírové ručníky DryTech s vysokou absorpcí jsou skvělou volbou pro všechny veřejné toalety. Skvělou volbou budou také do ordinací, kuchyní a jiných pracovišť, kde je vyžadována vysoká úroveň hygieny. 

Při výběru toaletního papíru doporučujeme BioTech Papernet 

Při výběru doplňků na veřejné toalety věnujte pozornost také správnému výběru toaletního papíru, který zajistí maximální hygienu na vašich toaletách a zároveň zamezí nechtěnému ucpání potrubí. Do veřejných toalet doporučujeme použít rozložitelný toaletní papír. Tento typ papíru urychluje rozpouštění organické hmoty v kanalizačním potrubí, septiku nebo mobilních toaletách. Vlivem pravidelného používání se biologicky čistí potrubí od organických usazenin, čímž se zabraňuje množení patogenních bakterií a šíření nepříjemného zápachu.