Jak skoncovat se suchými vlasy bez objemu

Trápí vás vlasy bez objemu, jejich přílišné vypadávání, nebo lámavost? Kvalitu vlasu ovlivňuje stres, genetika, hormonální změny a v neposlední řadě také používání nevhodných přípravků. Pokud jste už utratili spoustu peněz za vlasové produkty, které mnoho ovoce nepřinesly, stopněte to. Dodejte svým vlasům takovou výživu, kterou opravdu potřebují! 

Dopřejte svým vlasům to nejlepší v podobě vitamínů

Dlouhodobé vyživování vlasů je ten nejlepší způsob, jak jim vrátit vitalitu, lesk, zdravý vzhled, objem a pevnost. Toho můžete docílit tím, že budete užívat speciální vitamíny na vlasy. Bloom Robins se nabízí ve formě sladkých gumídků nebo kapslí a obsahují vše potřebné pro zdravý růst a silnější objem. Vaše vlasy budou lesklejší, pevnější a celkově zdravější. Budou se méně lámat, lépe růst. Vyživíte pokožku hlavy a celou délku vlasů od kořínků až po konečky. 

Co konkrétně obsahují Bloom Robins

V kapslích a gumídcích najdete všechno, co podporuje zdraví vlasů. Jsou to vitamíny A, B, C a D, které vlasy vyživují. Blahodárně na vlasy působí i obsažený výtažek z kokosové vody, který se postará především o jejich krásný lesk. Obsahem je také mořský kolagen, díky němuž vlasy méně vypadávají. Kromě toho přípravek Bloom Robins obsahuje extrakt z lístků kopřivy, aminokyseliny, biotin, selen a zinek a další složky. Vše je zkombinováno v dokonalém poměru tak, aby byl účinek na vlasy co největší.

Jak se starat o vlasy v létě

Slunce je sice balzámem na duši, vlasům už ale tolik neprospívá. V létě více než jindy trápí většinu žen suché vlasy bez lesku. Kromě vitamínů je třeba jejich péči podpořit správným zacházením. Noste pokrývku hlavy, nechte si zastřihnout konečky, umyjte si pod sprchou vlasy po každém koupání v moři nebo bazénu. Používejte masky na vlasy a nezatěžujte je horkými fény, žehličkami a kulmami.