Jak skloubit kvalitu a nízkou cenu u školních potřeb?

colored-pencils-791546_1280

Budete chystat vaše dítě poprvé do školy? Nebo už doma máte zkušeného školáka, který nutně potřebuje novou školní výbavu? Čas utekl jako voda a od září nastupuje vaše dítě na střední? Děsíte se, že za nové školní potřeby utratíte tisíce korun? Není ve vašem stylu kupovat věci za nízkou cenu na úkor kvality? Vyzkoušejte náš tip a na nákupu školních potřeb výrazně ušetříte a nebudete se muset vzdávat prvotřídní kvality.

Základ = kvalitní aktovka nebo batoh

Kvalita školních pomůcek musí vždy stát na prvním místě. Největší důraz je třeba klást na kvalitu školního batohu a aktovky. Je třeba si uvědomit, že děti do školy na zádech „tahají“ i několikakilogramovou zátěž. Nekvalita se v tomto případě podepíše na zdraví. Školní aktovky bez vyztužených zad zapříčiní, že se dítě bude pod tíhou školních potřeb kroutit a „odnesou“ to jeho záda. Aktovky i školní batohy by tedy měly mít výztuhu zad. Je také žádoucí, aby měly členěný vnitřní prostor. Děti si tak mohou věci v aktovce lépe uspořádat. Důležitým prvkem jsou reflexní prvky. Pokud je aktovka nemá, dokupte k ní například reflexní přívěsek.

Zeptejte se ve škole

Čas při nákupu školních potřeb ušetříte tím, že se zeptáte ve škole, co vše vaše dítě bude pro daný školní rok potřebovat. Napište si seznam a až poté se vydejte na nákup. Díky tomu se vám nestane, že budete v září zmatkovat a dokupovat rychle chybějící věci.

Jedno místo vše vyřeší

Školní potřeby rychle nakoupíte z domova. Zamiřte na stránky internetového obchodu skola-vola.cz. Nabízí zde kompletní výbavu pro prvňáčky, starší školáky i studenty. Nákup usnadňují již připravené sady – mají zde například Balíčky pro první třídu.V obchodě nakoupíte penály, desky na číslice a písmena, psací potřeby, bloky, sešity, potřeby pro výtvarnou výchovu, sáčky na tělocvik, praktické kapsáře a další potřeby.

Ceny drží nízko, zboží expedují do 5 až 14 pracovních dnů od přijetí objednávky. Pokud objednáte školní potřeby v hodnotě nad 1 500 Kč, nebudete platit balné ani poštovné.

Sdílet článek