Jak rychle a kvalitně opravit autosklo? Obraťte se na zkušené profesionály

Toto si nepřeje žádný motorista. A přitom to bývá jedna z nejčastějších pojistných událostí u havarijního pojištění automobilu. Ano, tipovali jste správně, pokud jste si mysleli, že se jedná o prasklé autosklo. K tomu stačí někdy jen malý kamínek, který odlétne od kol, abyste se setkali s tímto problémem. Jak ho nejlépe řešit?

Nechte si autosklo pojistit

Jste-li vlastníci osobního či nákladního automobilu, jistě ho máte havarijně pojištěné. Oplatí se také připlatit si za pojištění na autosklo. Tu často bývá nutné sjednat zvláštní pojistkou. Když jezdíte často a na svém kontě máte stovky kilometrů za měsíc, tato pojistka vůbec není od věci. Ochrání vás od toho, abyste za výměnu čelního skla museli sami platit.

Kde vám autosklo rádi vymění

Opravu autoskla Praha přenechte těm, kteří tomu opravdu rozumějí a mají dlouholeté zkušenosti s výměnou všech druhů autoskel i skel na míru. Není na škodu, pokud používají kvalitní materiály, respektive originální skla světových značek. Tímto máte zaručené, že oprava čelního skla se povede na výbornou.

Firmy, které se tomuto věnují, mívají velmi často v náplni práce i doplňkové služby. Mezi ně patří například bezplatné vyčištění interiéru suchou i mokrou metodou. Není vůbec špatné, když se výměna autoskla spojí zároveň i s touto službou. Ušetří vám to čas i peníze. A to se počítá. Ke službám navíc je možné počítat také leštění světlometů, opravu karosérií, možnost opravy na jiném místě i odtah vozu.

Připravte se na zimu

S příchodem listopadu nastává povinnost řidičů přezout svá vozidla na zimní pneumatiky. Počasí se mění k horšímu a s ním i situace na silnicích, protože bude přibývat dnů, kdy cesty budou namrzlé. Pneuservis, který nebude mít plno, v této době budete hledat je těžko. Téměř všechny jedou na plnou kapacitu, protože zákazníků je hodně. A znáte to, hodně lidí toto nechává na poslední chvíli.