Jak prodloužíte koupací sezónu ve svém bazénu? Je to snadné

Každý majitel rodinného domu sní o vlastním bazénu, v němž stráví celé léto. Tento suprový vynález slouží jako středobod všech rodinných oslav, grilovaček s přáteli, romantických večerů s drahou polovičkou i dovádění s dětmi. Málokdo však tuší, že může skvěle posloužit i mimo hlavní sezónu. Jak? 

Pořádné zastřešení 

Odpovědí na zmíněnou otázku je zastřešení bazénů v Olomouci. Kvalitně vytvořený přístřešek vám totiž poskytne spoustu zajímavých výhod. Hlavní z nich je udržení tepla uvnitř bazénu, takže se nemusíte omezovat jen na slunečné letní dny. Pokud jej zkombinujete se šikovným vyhříváním, snadno a rychle prodloužíte koupací sezónu klidně na devět měsíců v roce. 

Nezapomeňte ani na ochranu vody před nečistotami, jako jsou větve, listí, hlína i kamínky. Díky tomu nebudete muset vynakládat tolik energie na čištění. Stejně tak si užijete tolik potřebné soukromí, protože střecha spolehlivě zamezí zvídavým pohledům sousedů. 

Spolehlivé řešení 

Jak je to se zastřešením bazénů? V tomto ohledu je dobrou volbou třeba známá společnost Bumerang.eu, která instaluje své vychytávky po celé Evropě. V současné době nabízí nízká i vysoká zastřešení. Zvolit si můžete z klasického jednokolejnicového provedení, plochou vodící dráhou AluDeck, zesílených profilů i spousty dalších technologií.

V žádném případě nezapomínejte ani na to, že zastřešení působí jako velmi výrazný designový prvek. Přesně proto vás potěší moderní vzhled, který si prohlédnete na webových stránkách pod vloženými odkazy. 

Po jejich rozkliknutí se před vámi zároveň objeví veškeré důležité informace a fotografie z předchozích realizací zmíněných specialistů. Zajisté vás zajímá i finální cena práce, nemáme pravdu? V sekci „Akce“ uvidíte, kolik peněz jednotlivé varianty stojí.