nedioptrické barevné kontaktní čočky

Jak na zimní líčení? Dodejte svým očím glanc

Zimní sezóna se ponese v duchu blýskavých odstínů. A neplatí to jen pro vánoční výzdobu, ale i pro oblast líčení. Letošní zimě vévodí třpytky, lesk a jas, a to jak v decentním provedení, tak v kombinaci s výraznými černými linkami. Chcete-li svým očím dopřát jedinečný vzhled a zároveň být trendy, rozhodně se nebojte nejen třpytivých barev, ale ani kompletní proměny vašich očí. Poradíme vám, jak na to.

Nic není nemožné

Řada žen by ráda vyzkoušela nejmodernější barevné trendy, ale mnohdy jim je pomyslnou překážkou barva jejich očí – oční stíny, které se jim tolik líbí, prostě nejdou dohromady s přirozenou barvou jejich očí. Těmto problémům už ale odzvonilo. Nyní už máte zelenou pro jakékoliv líčení, protože nemusíte vybírat odstín líčení dle barvy svých očí, ale můžete si změnit samotnou barvu očí. Ano, čtete správně – a nebude vás to nijak bolet, nebudete muset nikam jezdit a není to ani finančně náročné. Postačí vám k tomu barevné kontaktní čočky dioptrické či nedioptrické. Jedná se o kontaktní čočky, které jsou opatřeny speciální barevnou vrstvou, která překryje vaši přirozenou barvu očí a vy tak konečně můžete dosáhnout požadovaného odstínu, po kterém jste vždy toužila. A jak už název napovídá, používat je mohou všichni – bez rozdílu, zda potřebují dioptrie či nikoliv.

Od modré, přes hnědou až po černou či fialovou

Dioptrické i nedioptrické barevné kontaktní čočky najdete v široké škále barev, od těch decentních a zcela přirozených, až po výrazné, crazy či extrémní. Je tedy jen na vás, kolik odvahy se ve vás ukrývá. Koneckonců si jich můžete pořídit několik a experimentovat dle momentální nálady či příležitosti, ke které je budete používat. Pro každodenní nošení do práce oceníte přirozený odstín, který doplníte decentním, ale přesto třpytivým líčením. Na party nebo vánoční večírek pak můžete zvolit výraznější odstín, nebo dokonce nepřirozenou barvu, kterou ještě podtrhnete nejen třpytkami kolem očí, ale i výraznou černou linkou nanesenou kajalovou tužkou. Pokud by pro vás byla černá linka už moc výrazná, nebojte se použít i jiný odstín.

Dioptrické i nedioptrické barevné kontaktní čočky vám umožní být každý den jedinečná a výjimečná. Nebojte se proto podtrhnout svůj osobitý a svérázný styl a zaujmout třeba každý den úplně novým pohledem.