GT Agressor

Ideální doba na nákup kola? Právě teď!

Za poslední roky se český národ přejmenoval z národa pejskařů, i když ani v tomto ohledu nepolevujeme, na národ vášnivých cyklistů. Kolo jako sport se těší obrovské oblibě napříč věkovými kategoriemi a oproti jiným sportům se všichni shodují, že jde o jednorázovou investici do jízdního kola, ochranných doplňků a tím veškeré výdaje končí. Na druhé straně se vám nákupem jízdního kola otevírají zajímavé možnosti, kam všude se podívat, jak vypilovat fyzickou kondičku, odpočinout si od práce a trávit čas s rodinou. Aspektů, proč otestovat právě cyklistiku, je přehršel.

Moderní kolo za rozumnou cenu

Ať už patříte mezi nadšené cyklisty, kteří si užívají adrenalinové sjezdy či závodní cyklistiku, nebo se řadíte do kategorie svátečních jezdců a víkendových cyklistů, vždy chtějte od svého kola to nejlepší – bezpečnost, přesnost, komfort a mnoho užitečných funkcí. Právě nyní se nabízí výhodné posezónní nákupy, s nimiž odstartujete příští rok v novém. Například kola GT, jež patří mezi špičku mezi koly, se stanou jasným favoritem a volbou číslo jedna pro profesionální závodníky i náročné jezdce. Každý, kdo chce otestovat své možnosti, posunout své limity a užít si detailně zpracované kolo, může zvolit celoodpružené kolo GT s propracovaným rámem. Z nabídky si vyberou i fanoušci pevných horských kol. Přitom vůbec nemusíte mít obavy, že by vás nákup nového kola finančně zruinoval. Dostupné ceny a špičkové materiály představují bezpečnou a chytrou investici do pohodlné jízdy s řadou ochranných prvků a funkčních vychytávek.

Výlety po celé republice

Pokud stále váháte, vsaďte na osvědčené provedení GT Agressor garantující stabilní a výkonný model jízdního kola. Modelová varianta Agressor je dostupná v několika barevných kombinacích a pyšní se odolností vůči horskému terénu a samozřejmě zvládne i městské prostředí. Nezapomeňte svůj nový dvoukolák pořádně otestovat, kvalitní převýšení vás čeká například na cyklotrase na Lysou Horu v Beskydech, kde si užijete rozmanitý terén i zajímavé cyklotrasy.