Ideální čas na mytí vozidla

Automyčka Karlín

Letní měsíce jsou skvělou možností předvést nablýskaný vůz a oslnit nějakou hezkou slečnu, popřípadě vzbudit rozruch na vozovce jen lehkým sešlápnutím plynu. Jenže se špinavým vozidlem příliš parády neuděláte. Proto neváhejte a rezervujte si místo v automyčce, kde mají individuální přístup, pracují s profesionální auto kosmetikou a navíc mají fantastické ceny!

V Praze Karlín

Automyčka Karlín nabízí provoz v pracovní dny a kromě služeb pro soukromé osoby disponuje také nabídkou na míru pro firmy a jejich vozový park. Řada zákaznických výhod je dalším plusem navíc. Automyčka Praha (Karlín) se nachází v těsné blízkosti obchodu s potravinami, kde si jednoduše nakoupíte během čisticího procesu.  Čistý vůz můžete mít už do hodiny! Nechcete-li čekat ve frontě, využijte pohodlnou online rezervaci. Pak už stačí jen zvolit mycí program a těšit se na naleštěný bourák připravený na dlouhé cesty. Komfortní cestování si zajistíte tak, že zvolíte jeden z atraktivních mycích programů a docílíte tak maximálního pohodlí. Velmi oblíbený je program Karolina Premium zahrnující předmytí aktivní pěnou, odstranění zaschlého hmyzu a ruční mytí disků. Zvláště teď, v letních měsících, oceníte aplikaci křemičitého sealantu. Ochrana laku vydrží až dvanáct týdnů. Součástí čištění je samozřejmě i ruční vysušení karoserie, luxování interiéru a zavazadlového prostoru a v neposlední řadě ošetření palubní desky a dalších plastových dílů. V závěru je celý interiér kokpitu provoněn svěží vůní.

Náplň do ostřikovačů zdarma

V nabídce naleznete řadu programů, k nimž zdarma obdržíte náplň do ostřikovačů. Ceny jsou velmi příznivé a navržené pro malá i větší vozidla. Samozřejmě si můžete vybrat třeba pouze externí čištění, popřípadě ruční voskování. Automyčka Karlín navíc pracuje s kvalitními čisticími prostředky a profesionální technikou, díky čemuž bude vaše auto i při nadměrném znečištění připravené nabídnout opět zánovní servis.

Sdílet článek