pronájem dodávek v Praze

I dodávku si dnes můžete půjčit bezkontaktně

Dnešní době vládne online prostředí a vypadá to, že se to jen tak nezmění. Spoustu zboží a služeb si objednáváme přes internet, využíváme internetové bankovnictví, datové schránky, v mnoha případech nemusíme ani na úřady a vše zařizujeme v online světě z tepla svého domova. Pokud například sháníte auto, i to si můžete koupit online a výjimkou není ani jejich půjčení. Potřebujete dodávku? Můžete jí mít velmi snadno a rychle díky půjčovně Van2GO! 

Základem je jednoduchý půjčovný systém 

Nikdo z nás nemá čas ani náladu něco zdlouhavě řešit či vyplňovat. Proto každý ocení jednoduchý systém, který je přehledný a zajistí rychlé vyřízení půjčení vozu. Jednoduše vyplníte datum, od kdy do kdy dodávku potřebujete a kde si ji můžete vyzvednout. Ukáže se vám seznam volných dodávek, ze kterých si můžete vybrat takovou, která se bude hodit zrovna vám. Zároveň s tím se vám zobrazí také cena za její půjčení. Pak už jen stačí objednat. 

Výhody půjčení dodávky přes Van2GO

Hlavní výhodou je to, že si dodávku můžete půjčit v jakoukoliv noční i denní dobu, a to na předem stanoveném místě. Můžete jít o klasickou dodávku, nebo takovou, která má speciální nástavbu. O vůz, se kterým si pro dodávku přijedete, se nemusíte bát. Navíc je jeho parkování po celou dobu zápůjčky bezplatné. Získáte zdarma denní limit 250 km. Za další ujeté kilometry nad limit se potom už účtují poplatky. 

Vozy se půjčují a vrací s plnou nádrží, což je běžný postup. Samozřejmě musí být dodávka vrácena ve stavu, ve kterém jste si ji zapůjčili.

Vše funguje stejně, ať už se jedná o půjčovnu dodávek v Ostravě, nebo pronájem dodávek v Praze

Doporučte půjčovnu a získejte provizi!

Můžete se zúčastnit také programu A2GO (Affiliate 2 Go). Pokud půjčovnu doporučíte dál, můžete získat provizi ve výši 3 % z ceny pronájmu dodávky. Stačí provést registraci, po které obdržíte kód. Ten poté sdělíte klientovi, který ho zadá při objednávání dodávky přes Van2GO. Kód je možné používat opakovaně a získat tak větší provizi.