Hurá do Chorvatska za šnorchlováním

Chorvatsko – hotel

Chorvatsko patří mezi nejžádanější letní destinace českých turistů. Země s hlavním městem Záhřeb je plná kontrastů a možností, jak si užít odpočinek na maximum. Byť je úředním jazykem chorvatština, bez obtíží se tady domluvíte česky, slovensky, polsky i německy a anglicky. Chorvaté žijí z cestovního ruchu a vše mu podřizují, třeba jídelní lístky v restauracích či nabídky vodních sportů. Právě kvůli moři sem ročně zavítá téměř jeden milion turistů z Česka. Chorvatské moře se pyšní romantickými zátokami, upravenými plážemi, mnoha odlehlými oblastmi, kde se skvěle potápí a šnorchluje, i atraktivní nabídkou vodních sportů u břehů hotelů a kempů.

Hotel v Chorvatsku

Hotely v Chorvatsku nejsou tak oblíbené jako kempy či mobilheimy. Garantují vám ovšem špičkový komfort a vynikající zázemí pro klidnou dovolenou. Rozhodnete-li se pro Chorvatsko – hotel, získáte vlastní pláž bez možnosti přístupu cizích lidí či vynikající snídaně z regionálních surovin. Aktuální nabídku ubytovacích kapacit můžete sledovat online. Stačí si vybrat region, město, kam se chcete vydat a počet dospělých osob a dětí. Mezi dalšími specifikacemi si pak zvolíte, zda chcete hotel s vlastním vnitřním bazénem, all inclusive stravováním a možností ubytovat se s domácím mazlíčkem. Hotely jsou detailně popsány, pokoje rozděleny podle obsazenosti a kategorií a stejně tak v popisu nechybí ani další vlastnosti ubytování, stravování či okolí. Autentické fotografie vám pomohou se rozhodnout. Stejně tak si můžete ověřit aktuální ceny a vybrat nejvhodnější ubytování.

Když vás hotel neláká…

… nabízí se možnost ubytování v zařízeném apartmánu či mobilním domě. V Chorvatsku slaví úspěch též robinsonovy domky postavené na odlehlejších místech v těsné blízkosti u pláže a moře. Součástí nabídky je rovněž last minute oferta s vynikajícími cenami. Na vás je zvolit pouze destinaci a těšit se na letní dovolenou.

Sdílet článek