HHC je další alternativa k CBD

V posledních několika měsících se do popředí dostávají alternativy k tradičnímu CBD, protože trend kanabinoidů nabírá na obrátkách. Jedním z nejnovějších kanabinoidů, který vstoupil na trh teprve nedávno, je HHC. V následujících řádcích vám prozradíme, v jakých formách se tento kanabinoid kupuje a jaké jsou jeho účinky. 

HHC je odolný vůči oxidaci, teplu a taktéž UV záření, a proto se jedná o vskutku stabilní kanabinoid. Když si tedy koupíte HHC květy do zásoby, nemusíte se obávat, že by se znehodnotily a ztratily účinnost. 

Co je to HHC? 

HHC neboli hexahydrokanabinol je hydrogenovaná forma CBD. Postup je podobný jako hydrogenace rostlinného oleje na margarín, tedy do chemické struktury se přidávají atomy vodíku, aby se dosáhlo její stabilizace. 

Vzhledem k tomu, že konopí obsahuje jen stopové množství HHC, pro výrobu produktů s tímto kanabinoidem se používá právě hydrogenace. 

Jaké pocity navozuje HHC? 

Účinky HHC jsou trochu srovnatelné s účinky THC, ovšem rozdíl je v tom, že HHC je legální. Kanabinoid má spíše uklidňující účinky než stimulující. 

O HHC se toho ještě moc neví, a proto je potřeba udělat spoustu výzkumů, aby se potvrdily pozitivní účinky tohoto kanabinoidu na lidský organismus. 

Kde koupit HHC květy? 

Jestliže chcete tento kanabinoid vyzkoušet, kupte si květ HHC na stránce i-vape.cz. Vedle květů v nabídce najdete také pre-rolls, vape, cartridge a edibles. Sortiment je vskutku široký a nespecializuje se výhradně jen na HHC, ale taktéž v e-shopu zakoupíte jednorázové elektronické cigarety od různých značek. 

Co se týče samotných květů, tak na vás čekají prozatím tři druhy, a to gelato, purple a smaragd. Probuďte své smysli s těmito konopnými květy a objevte jejich fascinující účinky. S kvalitou budete nadmíru spokojení a objednáte si znovu.