fotografování maturitních plesů

Fotografování významných životních událostí

Zážitky jsou tím nejlepším, co může člověk sbírat. Je ovšem pravda, že časem některé blednou a již si je tak detailně nevybavíte. Právě fotografie dovedou uchovat vzpomínky na nejkrásnější okamžiky života, proto si je dopřejte v profesionálním provedení.

Fotky z maturitních plesů

Maturita patří k důležitým krokům života. Pro mnohé znamená skutečný přechod ze studentských let do světa dospělých. Než však dojde na namáhavé zkouškové období, čeká studenty mnohem příjemnější zábava v podobě plesu. Velká slavnost se neobejde bez velkých příprav. Nezapomeňte ani na zajištění fotografování maturitních plesů v Olomouci a celém Olomouckém kraji, které můžete mít včetně snímků z fotokoutku. Nic důležitého neunikne, protože přítomni budou dva fotografové. Jeden obstarává fotokoutek, druhý zaznamená nejzajímavější momenty přímo z taneční plochy během akce. Lze se dobře domluvit, stačí využít kontakty z webových stránek. Focení jedné třídy stojí již od 3 900 Kč, ale můžete si sjednat také zvýhodněnou cenu, pokud se vyfotí dvě a více tříd.

Profi focení na svatbách

Fotograf na svatbě dnes patří k neodmyslitelným součástem každé veselky. Novomanželé se vždy těší na program, kdy se zachytí momentky z obřadu, ale rovněž z následující oslavy. Pochopitelně očekávejte, že proběhne naaranžování právě sezdaného páru způsoby, aby jejich snímky vypadaly naprosto neodolatelně a originálně. Fotografie se zpracují podle vašich přání a v dojednaném termínu. Stačí využít online formulář, abyste provedli nezávaznou poptávku a odhalili více ze svých představ a finančních možností.

 Svatební fotograf Jan Friesner se věnuje fotografování již několik let. Působí hlavně ve městech Prostějov, Přerov, Mohelnice, Šumperk, Olomouc, Šternberk a v jejich okolí. Není však problém se domluvit i na realizaci ve vzdálenějších místech. Focení lze uskutečnit jak v ateliéru, tak ve venkovním prostředí.