Firemní tiskoviny jako klíčový nástroj byznysu

Firemní tiskoviny

Spousta moderních firem jde zelenou cestou. To znamená, že běžně dostupné letáky, katalogy nebo vizitky používá pouze v digitální podobě a snaží se šetřit přírodu. Chcete být moderní, vytvářet si vlastní tiskoviny bez pomoci externích grafiků či zbytečně drahých agentur a vyrábět si reklamní předměty s vlastním logem, sloganem anebo potiskem? Zkuste zabrousit do online řešení pomocí zkušeného lídra na českém trhu.

Vaše logo musí být naprosto všude!

Cílená propagace si klade za cíl zvěčnit značku prakticky kdekoliv. Proto je důležité pracovat s hlavičkovými papíry, prezentace tvořit v předepsaných šablonách a propagovat též letáky, obálky, zápisníky či poznámkové bloky s logem. Firemní tiskoviny okamžitě získají na přitažlivosti nejen pro vaše zákazníky, ale též obchodní partnery. Kdo chce být originální, může sáhnout po reklamních předmětech, kam se už dávno nepočítá pouze tričko, propiska, hrnek a kšiltovka. Zapomínat bychom neměli ani na velmi chytrého pomocníka v podobě papírových vizitek. Ty si můžete virtuálně převést do elektronického podpisu, ovšem na obchodních jednáních a schůzkách, kde rozjednáváte možnosti obchodu, se bez papíru jednoduše neobejdete. Proto tisk firemní tiskovina třeba i vizitky lze nacenit podle počtu a výrazně tak ušetřit. Při velkém objemu se dostanete na velmi atraktivní částku za kus!

Navrhněte si vlastní blok

Ke každému nabízenému produktu naleznete na webových stránkách všechny podklady a základní informace. U bloku ve formátu A4 a stejně tak A5 volíte mezi kroužkovou a lepenou vazbou, rovněž si smíte zvolit typ bloku. Velmi trendy jsou linkované, čtverečkované, někomu jinému zase vyhovují čisté stránky. Vše je pouze o vašich preferencích. Díky chytrému online systému stačí na web nahrát vlastní tiskové podklady či si vybrat z přednastavených profesionálních šablon, jež snadno upravíte v online designeru.

Sdílet článek