Elektronické cigarety jsou prakticky ve všech ohledech lepší než standardní typy

Kuřáci nemají vůbec jednoduchý život. Nejenže je jejich koníček dosti závažně ohrožuje na zdraví, ale zároveň za něj musí platit i dost veliké peníze. Už jen z těchto důvodů je lepší s kouřením zcela skoncovat. 

Kdo však ještě nemá pocit, že nadešel čas na úplnou abstinenci, měl by alespoň přejít na daleko zdravější elektronické cigarety.

Neobsahují toxické látky

Tradiční druh cigaret má nevýhodu v tom, že obsahuje tabák. Ten je už sám o sobě dosti problematický, nicméně opravdu extrémně škodlivý začíná být až ve chvíli, kdy se zapálí. 

Během tohoto procesu se totiž prostřednictvím kouře mimo nikotinu dostávají člověku do plic i různé toxické látky, jako jsou benzen a dehet. Tyto látky mají pak negativní vliv na náš organismus.

Elektronické cigarety žádný tabák nepoužívají. Jejich součástí je pouze náplň, s příchutí či bez, kterou je nezbytné aktivovat mírným zahřátím. Díky tomu je dým e-cigaret relativně bezpečný.

Mohou se užívat i v restauracích

Už uplynulo docela dost vody od doby, kdy se v našich zeměpisných šířkách zakázalo kouření v restauračních zařízeních. 

I když to ze začátku vypadalo, že se budou kuřáci extrémně vzpírat, poměrně rychle si zvykli a dnes již inhalují tabák mimo restaurace a hospody zcela bez odmlouvání.

Kdo však místo kouření vapuje, nemusí se v tomto směru vůbec omezovat. Užívání elektronických cigaret totiž není v hospodách zakázáno, což je jeden z důvodů, proč jim dává přednost stále více kuřáků.

Jednorázové modely

Ne každému se chce vynakládat velké peníze na elektronickou cigaretu klasického střihu. Ty opravdu dobré totiž bývají obvykle dost drahé. Naštěstí existují i jednorázové elektronické cigarety Elfbar, jež se dají pořídit mnohem levněji. 

Sice poskytují jen omezený počet potáhnutí a nejde u nich měnit náplň, ale pro člověka, který chce e-kuřivo pouze ochutnat, jde o ideální volbu. 

Elektronická cigareta Elfbar má celou řadu příchutí. Jakmile jí dojde náplň, prostě se vyhodí a koupí nová.