Elektronická cigareta v moderním designu

vaporizér konopí

Kouření cigaret patří mezi nejčastější zlozvyky napříč věkovými kategoriemi a pohlavím. Nezáleží, zda jste žena a dáte si ke kávě ráda cigaretu nebo jako muž u piva vykouříte klidně i krabičku cigaret. Kouření se přitom řadí mezi spouštěče řady onemocnění. Dlouhodobé kouření se může negativně projevit na stavu vašich plic, ovlivnit srdeční činnost a působit jako spouštěč rakoviny či kardiovaskulárních onemocnění. Byť už dnes nemohou kuřáci obtěžovat ostatní hosty v restauračních zařízeních kouřením cigaret, své krabičky se nechtějí vzdát milovníci nikotinu.

Zkuste zdravější kouření

Pro někoho může být odpudivý zápach, jenž je cigaretám vlastní. Co takhle vyzkoušet něco nového, lepšího, odlehčeného, a navíc voňavého? Elektronické cigarety jsou navrženy tak, aby při spalování nedocházelo ke vdechování škodlivých látek. Do elektronické cigarety si jednoduše nalijte svůj oblíbený e-liquid, neboli náplň lišící se obsahem nikotinu, příchutí i hustotou. Výhodou je, že se různé příchutě dají kombinovat, a vytvářet tak vámi oblíbené a žádané aroma. Dáváte-li přednost vůni levandule, šalvěje či hřebíčku, otestujte vaporizér byliny. Kapesní vaporizér konopí je také vhodný nejen na sušené byliny a konopí, ale též e-kapaliny a aromatické oleje či plastické směsi. Diskrétnost garantuje prakticky nulový nepříjemný zápach. Čeká vás pouze stoprocentní požitek ze síly bylin.

Různé ceny i funkce

Díky internetovým nákupům z pohodlí domova můžete ušetřit čas a peníze. Vaporizéry a elektronické cigarety pořídíte za pár stovek i několik tisíc a záleží spíše na vás, jak často budete e-kouření využívat. Tradiční vaporizéry jsou jednoduché na obsluhu, čištění i dobíjení, dražší sety pak nabízí řadu praktických funkcí navíc, elegantní design a vysoký výkon. Když si nakonec spočítáte investici do e-vybavení oproti klasickým cigaretám, zjistíte, že provoz je levnější a ve výsledku rovněž účinnější.

Sdílet článek