Efektivní uskladnění materiálu vyřeší regály na míru

forklift-835340_1280

Potřebujete uskladnit materiál ve skladu, v domácnosti anebo zboží v prodejně? Pokud ano, stoprocentně budete potřebovat kvalitní skříně, regály či pořadače, kam můžete věci poskládat. Optimální volbou je pevný regálový systém, jenž dokáže zajistit naprosto pohodlné uskladnění čehokoli. My se zaměříme na společnost Eu– Regály, jež nabízí možnost konfigurace vlastních regálů dle potřeby zájemců.

Profesionální regály do jakýchkoli prostor

Uskladnění mnohých věcí je individuální. I proto jsou vyžadovány specifické regály do skladu, do prodejen a také do domácností či archivů a jiných místností. U zmiňované firmy si mohou zájemci přímo nakonfigurovat provedení regálů tak, jak potřebují. Zvolit je možné délku jednotlivých polic, jejich množství, celkovou šířku a mnohé další parametry. Celý regálový systém se dokáže precizně přizpůsobit jakémukoli prostoru. Místnost díky tomu bude využita co nejefektivněji.

Vysoká kvalita samozřejmostí

Mnohé regály nedokážou uspokojit svou kvalitou a požadavky na stabilitu. EU regály se vyrábí v České republice podle přísných evropských norem. Díky povrchové úpravě prostřednictvím pozinkování dokážou odolat i nejrůznějším mechanickým vlivů a nepřirozenému prostředí. Navíc se vyznačují moderním, elegantním a zcela neotřelým vzhledem. Celý systém se vyznačuje vysokou stabilitou, přičemž minimální zátěž připadající na jednu polici je stanovena v rozmezí od 100 do 350 kg.

Poskládejte si regály sami

Složení nábytku, který si koupíte demontovaný, bývá často velmi složité. Pokud si objednáte nakonfigurované regály u www.eu-regaly.cz, budete mít jistotu, že si je smontujete pohodlně doma nebo v prodejně či skladu sami. Jednotlivé části do sebe zapadnou naprosto jednoduše a není ani zapotřebí využívat šroubů, jimiž jsou nejrůznější regálové sestavy tradičně spojovány.

Sdílet článek