Doručení in time

Kurýrní služby

Poslat zásilku v dnešní době zdá se být velice jednoduché, ovšem jen do doby, než se začnete skutečně danou problematikou zaobírat. Expresních služeb je v České republice na tak malou zemi až-až. Která je skutečně expres a doručí vaši zásilku v pořádku, a hlavně in time, tedy v čase, který požadujete? V nabídce tuto službu mají samozřejmě všichni kurýři, jaká je realita?

Logistika a zase logistika

Spolehlivý kurýr se nepozná podle ceníků ani podle nabízených služeb. Mluví za něj až skutečné činy. Stát se sice může cokoli a kdykoli, proto si taky danou zásilku pojistíte. Většina zásilek by však měla dojít v určeném čase. Velké kurýrní firmy mají jeden problém, který si samozřejmě odnáší řidiči, ti totiž jsou v přímém kontaktu s klientem. Ten problém je především v dispečinku a v plánování tras, kterých se řidič musí držet, i když nebývají vždy zcela logické. Když člověk nahlédne hlouběji do zákulisí, je překvapen. A právě zde se tvoří základ pro nezdařilé doručení.

Garance a ruku na to

Méně známe firmy mají blíž k precizní práci. Jak je to možné? Nesnaží se dělat věci rychle a pro velké množství zákazníků najednou. Vědí, že jednotlivec je pro ně důležitý a nelze ho zklamat. Expresní kurýrní služba je využívána podniky pravidelně, proto se chyby nevyplácí. Kurýrní služby od http://www.intimekuryr.cz/nase-sluzby/kuryrni-sluzby doručí vaši zásilku v rámci služby standard maximálně do 23 hodin po České republice. Jejich síť je na tolik rozšířená, že včasného doručení dosáhnete na Slovensku i v Anglii.

In Time Kurýr je ryze česká soukromá společnost, která se doručování zásilek věnuje již od roku 1990. Za ta léta vypilovala své služby ke spokojenosti všech zákazníků, ví, co je pro přepravu důležité. Mimo standardního doručení jsou schopni váš balík doručit expres. Přesněji řečeno ještě v den podání. Lze urgentně přepravit i jedinou zásilku, a to v čase, který je nutný pouze k překonání cesty.

Společnost http://www.intimekuryr.cz/nase-sluzby/kuryrni-sluzby poskytuje i celní odbavení. Samozřejmostí je oznámení o doručení nebo garantovaný čas doručení.

Sdílet článek