Dopřejte své kanceláři nový vzhled

Reprezentuje vaše kancelář firmu dostatečně, nebo už působí poněkud omšele? Využijte blížícího se konce roku a nadělte si k Vánocům nové vybavení, které z vaší kanceláře udělá místo, kde se budete cítit dobře a zákazníkům bude na první pohled jasné, jak dobře si vaše firma stojí.

Co vypovídá zařízení vaší kanceláře

Jestli váš kancelářský nábytek už hodně pamatuje a je to na něm i vidět, může se každý návštěvník domnívat, že máte buď problém s platební schopností, nebo jste velký skrblík. Obchodní jednání vedené u oprýskaného stolu na vrzajících židlích rozhodně ztrácí na serioznosti.

I příliš nabubřelý přepych se do kanceláře nehodí, ani do té šéfovské. Nejen, že působí poněkud směšně, většina lidí okázalost spojuje se snahou skrývat pravý stav firmy a s podvodným jednáním.

Jaký nábytek do kanceláře

Zařízení firmy, ať už recepce nebo jednotlivých kanceláří, by mělo být v jednotném stylu. Vybírat byste měli kvalitní materiály, které mají delší životnost, a styl i barevnost neutrální – nadčasové. Správný nábytek do kanceláře by měl působit nevtíravě, nejvhodnější je barva dřeva, černá, šedá i bílá. Pozornost můžou upoutávat různé dekorativní prvky, jako obraz, váza nebo kávový servis ve výraznějších barvách.

Nejvhodnější je vybírat takový nábytek, který je přímo vyráběn pro zařízení kanceláří. Odložit do ní starou obývací stěnu není to nejlepší řešení.

Máte z čeho vybírat

Na stránkách e-shopu kancelar24h.cz najdete moderní nábytek samostatně i v sestavách rozdělených podle použití pro administrativu, manažery, ordinace či domácí kanceláře. Velmi zajímavé jsou designové sestavy pro kancelář ředitele.

K dispozici je samozřejmě i nábytek levnější, přesto kvalitní a praktický, který bude dělat vaší firmě slušnou vizitku.Velkou výhodou je, že je téměř všechen nabízený kancelářský nábytek skladem, takže můžete počítat s rychlou dodávkou. Navíc si můžete přiobjednat i montáž na místě.