Dopřejte si dokonalost s High-End produkty

Loewe

Chcete od své televize něco víc než jen klasický obraz a zvuk? Vypravte se do AVcentra na pražských Vinohradech a nechte si ukázat televizory značky Loewe. Budete překvapeni, co všechno dokáže současná high-end technologie.

Značka, která sbírá jedno ocenění za druhým

Loewe je unikátní high-tech značka, která přináší revoluci do domácností v podobě domácího kina. Je určena pro ty nejnáročnější zákazníky, je vysoce kvalitní a spojuje v sobě důležité funkce, design, funkčnost a praktičnost.

Design nejen televizorů, ale celého sortimentu značky Loewe se projevuje ostře řezanými hranami a jednoduchým a nadčasovým stylem. Jedná se tak o produkty, které zapadnou do všech moderních domácností. Společnost dokonce získala na 200 ocenění za design, a to nejen v Německu, odkud pochází. Pokud milujete technologie, je Loewe značka, o které byste rozhodně měli vědět.

Navštivte jedinečný showroom v Praze – AVcenter

Pokud chcete získat co nejvíce informací, a to nejen ohledně televizorů Loewe, doporučujeme navštívit jedinečné studio AVcentre v Praze na Vinohradské ulici. Nejedná se o žádné běžné elektro, ale o specializovanou prodejnu a showroom, který se zaměřuje na High-Endové značky, jako je například Chord Electronics, McIntosh nebo Accuphase. Vystavené produkty si můžete vyzkoušet na vlastní kůži a dostanete všechny potřebné informace a rady od zkušených zaměstnanců milujících technologie. Pokud toužíte po domácím kině, budete nadšeni. Právě tady totiž najdete luxusní domácí kinosál, který v podobné kvalitě v České republice stěží pohledáte.

Kromě televizorů můžete v showroomu obdivovat přehrávače, gramofony, zesilovače a jinou techniku špičkové úrovně.

Pokud se do pražského studia nejste schopni dostat, nebo to z nějakého důvodu nepůjde, nemějte obavy. Navštivte internetové stránky Avcenter.cz a objednejte si high-end produkty online.

Sdílet článek