Doplněk stravy JMELÍ – HLOH plus Hořčík vám zlepší kondici

JMELÍ - HLOH plus Hořčík

Ještě není konec pracovního týdne a vy se už cítíte být docela unavení a vyčerpaní? A navíc vám nedá spát ten cholesterol – včera jste si dali na oběd pečený bůček, což asi nebylo nejmoudřejší rozhodnutí. Už při poslední preventivní prohlídce u vašeho praktického lékaře vám sdělili, že zatím to na prášky na úpravu cholesterolu nevypadá, ale měli byste s tím začít něco dělat. Minimálně tedy omezit tučná jídla. Ale aspoň jste už začali podnikat první kroky k lepšímu životnímu stylu – začali jste totiž běhat. Ale protože chcete pro sebe to nejlepší, asi se raději ještě podíváte po potravinových doplňcích, které by vašemu zdraví prospěly.

Jak zlepšit přísun minerálů a zdraví prospěšných látek?

Běháním si zlepšujete činnost srdce a posilujete i cévy, ale pokud jim dodáte ještě zdraví prospěšné látky, budete se určitě cítit lépe. Vyzkoušejte jmelí. Už odnepaměti ho lidé používají pro podporu srdeční funkce a cévního systému. Zároveň jmelí pomáhá udržovat nízkou hladinu cholesterolu a tuků v krvi. Jmelí je ideální kombinovat s hlohem, který napomáhá regulaci srdeční aktivity. Obě tyto látky najdete v potravinovém doplňku JMELÍ – HLOH plus Hořčík v balení po 60 kapslích. Posledně jmenovaný minerál vám výrazně sníží únavu a vyčerpání. Podporuje však také činnost svalů a celé nervové soustavy.

Praktický a rychlý nákup na internetu

Na nedostatek hořčíku velmi často trpí sportovci. Podrážděnost, nespavost, špatné trávení nebo bušení srdce – za tímto vším se mimo jiné může schovávat také nedostatek hořčíku v těle. Můžete ho doplňovat nejen potravinami – například zvýšenou konzumací banánů či mandlí – ale další možností, jak zvýšit příjem hořčíku, se nabízí doplněk stravy JMELÍ – HLOH plus Hořčík, který má ve svém sortimentuí také internetová Gigalékárna. Nákupem potravinového doplňku v e-shopu ušetříte čas, který můžete využití například pro vaše oblíbené sportování.

Sdílet článek