Do školy stylově se školními batohy STIL

školní batohy

Ačkoliv je léto v plném proudu a prázdniny se blíží teprve k polovině, není od věci začít přemýšlet nad tím, kde se v září poohlédnout pro kvalitní školní výbavě pro své ratolesti. Nenechávejte nic na poslední srpnový týden, kdy jsou ty nejhezčí batůžky vyprodané a úzké uličky v papírnictví či nákupním centru se hemží hektickými rodiči ověšenými dětmi. My vám s výběrem toho nejdůležitějšího – tedy školních batohů – pomůžeme zavčasu, a to právě teď!


Připravili jsme si pro vás článek o batozích, které jsou nejen hezké, ale navíc zdravé pro záda vašich dětí a kvalitně ušité tak, že problém s výběrem batohu nebudete muset řešit každý rok.

Pro kluky i pro holky

Značka Stil vyrábí překrásné školní batohy pro 1. stupeň s líbivými barevnými motivy, a to jak pro holčičky, které si mohou vybrat z mnoha barev, ale i realistických zvířecích či květinových motivů, tak pro kluky, pro které jsou navrženy batohy s dopravními či sportovními designy. Batohy, ačkoliv mají mnoho praktických a přehledných kapes a přihrádek, aby se všechny pomůcky běžného školáka v pohodě vešly, jsou ušity tak, aby byly i přes svojí nadstandardní výbavu velmi lehké a nezatěžovaly tak záda malých školáčků, kteří denně vláčí těžké učebnice hned na několik různých předmětů. Anatomicky tvarovaná záda, stejně jako reflexní prvky pro cesty do školy během zimních rán, jsou samozřejmostí. Roztržitá dítka jistě ocení, že v designu jejich nového batůžku vyrábí Stil i další podstatné doplňky – desky, penály, úkolníčky, či pytlík na cvičky. Bezpečně si tak vždycky pozná svoje pomůcky.

I teenager si přijde na své

Odrostlejší dítka na druhém stupni, které si vlastním vytříbeným stylem budují i zcela novou identitu, kladou velký důraz na to, aby batoh, který celý rok nosí na zádech, odpovídal jejich vkusu. Stil myslí i na ně. Školní batohy pro studenty jsou jak v jednoduchých jednobarevných provedeních, tak se zajímavými barevnými, avšak ne dětskými vzory, mezi kterými si vybere každý puberťák. Jelikož Stil přihlíží i k faktu, že dnes již spoustu škol povoluje pro studium notebooky, vyrábí i školní tašky určené přesně pro pohodlné přenášení laptopů bez toho, aniž by hrozilo rozbití či poškrábání drahého zařízení. Navíc je taška dostatečně kvalitně šitá na to, aby tíhu elektroniky v pohodě udržela, což se o sportovních batozích, které děti s oblibou nosí jako alternativu ke školní brašně, říci nedá.

Kde nakoupím?

Nemusíte nutně objednávat z internetu a bát se, co za zajíce v pytli vám dorazí. Stil má základnu v každém dobrém papírnictví a tak si můžete dobře prohlédnout, co vlastně kupujete a batoh vašemu školákovi na zádech vyzkoušet. Myslete ale na zlaté pravidlo: “Kdo dřív přijde, ten dřív mele” a jak už jsme zmiňovali na začátku článku, nenechávejte nákupy školních pomůcek na poslední chvíli!

Sdílet článek