Dlouhodobé wellness pobyty v Luhačovicích

wellness hotel

Dnešní doba je plná spěchu, stresu a tlaku. Abychom vůbec mohli dobře fungovat a nezhroutili se, je čas od času nezbytné vypnout. Oprostit se od každodenních starostí, chvilku hodit práci a povinnosti za hlavu a jen nerušeně relaxovat. Přesně to nabízí dlouhodobé wellness pobyty v hotelu Augustiniánský dům v překrásném lázeňském městě Luhačovicích ve Zlínském kraji.

Co vám můžeme v hotelu Augustiniánský dvůr nabídnout? V prvé řadě je to Wellness & Spa Centrum. To má – nejen ze strany zákazníků, ale i podle odborníků – pověst jednoho z nejkrásnějších a nejpříjemnějších center svého druhu v České republice. Zde vám nabízíme koupel v relaxačním bazénu s protiproudem, vířivku nebo dva druhy sauny – klasickou finskou a aromatickou bylinkovou. Zajímavá a tělo a ducha osvěžující je rovněž mentolová parní lázeň. K dispozici je rovněž relaxační a meditační místnost.

Chcete-li se věnovat cvičení jógy nebo hluboké meditaci, je tento prostor jako dělaný pro vás. Pro příznivce aktivní relaxace je připraven rozsáhlý sportovní areál s velkou řadou aktivit, takže na své si přijde skutečně každý. K procházkám rovněž vybízí unikátní Zahrada šesti smyslů a pokud máte raději delší pobyty na čerstvém vzduchu, určitě si vyberete z řady turistických cílů v blízkém i širokém okolí.

V hotelu Augustiniánský dům nebude ochuzen ani váš žaludek. Určitě si skvěle pochutnáte v naší restauraci Symfonie. Na jídelním lístku naleznete řadu specialit z místních produktů, které se nechávají inspirovat ročním obdobím. Tečkou pak může sklenka kvalitního vína z Jižní Moravy.

Hotel Augustiniánský dům nabízí i dlouhodobé wellness pobyty, které vám pomohou účinně zrelaxovat a načerpat nové síly. Hotel se nachází v příjemném, poklidném prostředí, kde vás nebude nic rušit a pobyt si tak skutečně užijete.

Sdílet článek