Díky nebankovní půjčce se zástavou vyřešíte své finanční problémy téměř okamžitě

Dostali jste se do svízelné situace a potřebujete nutně peníze? Každý se nejdříve obrátí na svou banku, které důvěřuje. Co ale dělat, pokud vám vaše banka z jakéhokoliv důvodu odmítne půjčku dát?

Jestli jste žádali u své nebo jiné banky o půjčku a byli jste byli odmítnuti například z důvodu nízkých příjmů, nemusí být pro vás jednoduché získat potřebné peníze. Rychle se kvůli tomu můžete mít i psychické problémy a dělat nerozvážná rozhodnutí. Pak je už velmi snadné naletět podvodníkům a dostat se do ještě větších finančních potíží, než jste byli. Jak z toho ven?

Pomoci vám může společnost Nebankovní finance

Možná jste o této společnosti ještě neslyšeli, protože jste jejich služeb nemuseli využívat. Nebankovní finance ale existuje na našem trhu od roku 2012 a pomáhá lidem ve svízelných životních situacích tam, kde banky odvrací tvář. 

Zažádat si o nebankovní půjčku u této firmy může každý. Je to velmi snadné a všechno se dá vyřídit jednoduše z pohodlí domova jen prostřednictvím internetu přes nebankovni-finance.cz. Peněžní prostředky můžete mít na svém účtě již do 48 hodin od podpisu smlouvy, a to všechno bez složitého papírování. 

Ručte nemovitostí svojí nebo třetí osoby

Pokud potřebujete půjčit peníze a zároveň můžete ručit svou nemovitstí, neměl by být žádný problém půjčku přes službu Nebankovní finance získat. Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti může být sjednána na 30 let od 4,9 % p.a. 

Podmínkou k získání úvěru je trvalé bydliště na území České republiky a platný občanský průkaz. Není třeba ani dokazovat příjem. Pokud vy žádnou nemovitost nevlastníte, můžete ručit nemovitostí třetí osoby. 

Společnost Nebankovní finance nabízí předčasné zplacení úvěrů po 6 měsících zcela zdarma. Navíc se můžete k bance vrátit, pokud vám úvěr schválí, a to bez sankcí a poplatků.