náramky z minerálů

Citrín je kamenem slunce. Jaké další minerály navléct na svou ruku?

Jelikož jsou náramky z minerálů velice populární a moderní, možná také uvažujete nad jejich koupí. Většina lidí po nich sahá automaticky a vybírá jenom podle vzhledové stránky, ale pravdou je, že náramky z minerálů by se měly vybírat podle jednotlivých kamenů, které náramek obsahuje. Každý jednotlivý kámen totiž obsahuje něco jiného a jeho účinky jsou zcela jiné. Zatímco jeden zahání zlobu, jiný přináší do těla mír a klid. Co od minerálů očekáváte vy?

Oblíbené jsou především náramky z citrínu. Mluvíme konkrétně o kameni slunce, který je efektivním bojovníkem proti zlobě, závisti a také proti vzteku. Tím však výčet jeho výhod ani zdaleka nekončí. Umí kupříkladu také odstranit z krve toxické látky nebo efektivně čistí čakry. 

Citrín není jediným minerálem s takto obdivuhodnými účinky. Takových polodrahokamů najdeme celou spoustu. Zmiňme si další minerály, ze kterých se vyplatí poskládat si svůj vlastní náramek. 

Onyx hojí rány na duši

Náramky z minerálních kamenů často obsahují také kámen zvaný onyx. Jedná se o velice působivý kámen, který má ještě působivější účinky. Umí kupříkladu hojit veškeré rány, které jsou na duši člověka. Poskytuje odvahu a sílu potřebnou k tomu, abyste překonali některou z těžkých životních situací nebo nějaké těžké životní období. Kromě toho podporuje také vytrvalost a sebekontrolu, má pozitivní účinek na zuby a kosti člověka. 

Avanturín pro štěstí

Pokud vám ve vašem životě chybí štěstí, pak byste měli přemýšlet nad pořízením náramku z avanturínu. Jedná se o náramek, který přináší do života štěstí a bohatství. Kromě toho stojí za prosperitou – i tu do vašeho života přináší. 

I avanturín má léčivé účinky, tedy alespoň se to o něm tvrdí. Pozitivně ovlivňuje štítnou žlázu, také podporuje oči a metabolismus těla. Navíc zabraňuje vzniku migrén a posiluje srdce.