Chutné burgery pro každého

Burger Břeclav

Na hlad a chutě je vždy nejlepší lahodné jídlo! Už jste si dnes něco uvařili, nebo spoléháte na kuchařské umění jiných? Kvalitní burgery nikdy nezklamou, proto je vyzkoušejte na několik způsobů. 

Pořádný burger vám přijde k chuti

Kdo dosud neochutnal hamburger, určitě o hodně přišel, protože tento druh jídla se dá sehnat v opravdu skvělé kvalitě. Jednoduše řečeno, nabízené maso bude skutečně na vysoké úrovni a vy uznáte, že známé klasické občerstvení se může dělat i mnohem lépe a chutněji. Burger Břeclav spolupracuje s rodinnou farmou, kde si zakládají na BIO kvalitě. Ochucené maso z plemene Aberdeen Angus vám dostatečně podráždí chuťové pohárky. Nejde však jen o hovězí, protože zájem je také o další domácí lahůdky, kam patří domácí majonézy, kečupy, nakládané zeleniny, omáčky a dipy. 

Burgery na několik způsobů

Stačí omrknout nabídku, a pokud si vyberete, můžete si dané menu předobjednat s tím, že si ho posléze jen vyzvednete. Odpadne vám tak zbytečné čekání. Hamburgery Břeclav nabízí speciální dobrotu pro milovníky slaniny. Jde o burger s názvem Baconator. Nechybí v něm také BIO hovězí double smashed patty, slaninový džem s bourbonem, salát, rajče a domácí slaninová majonéza. Klasický sýrový burger je doplněn nakládanou okurkou, domácí omáčkou z vlastního kečupu a hořčice. Nezapomnělo se ani na kuře v KFC stylu se sýrem, salátem a přísně tajnou omáčkou.

A na závěr by to chtělo sladkou tečku! Co řeknete na mléčný koktejl s příchutí slaného karamelu, vanilky, jahody nebo čokolády? V letním horku se jistě osvěžíte arašídovou zmrzlinou s krémem ze slaných a sladkých preclíků a kousky brownies, která je vhodná i pro vegany, nebo karamelovou a čokoládovou zmrzlinou s karamelovým jádrem. Nezapomíná se ani na přírodu, proto zde podávají hranolky a jiné dobroty v kompostovatelných obalech.

Sdílet článek