Cesta k úspěchu začíná od vizitky

JustPrint tiskárna

Založit firmu je dnes celkem snadné, ale pro její dobré fungování je potřeba pořádně promyslet její propagaci, aby se o ní dozvědělo co nejvíce lidí. Levný tisk se vám bude hodit k vytvoření spousty materiálů k důstojné prezentaci vašich aktivit. 

Stylové vizitky na obchodní schůzky

Tisk online je velmi rychlý a dovoluje nahlédnout na jednotlivé produkty v předstihu, tedy než dojde k jejich vytištění. Na přípravu vizitek si nechte dostatek času a proberte se všemi nabízenými možnostmi. Tisk vizitek by měl dopadnout k vaší maximální spokojenosti. Pro klasické druhy vyberte silnější křídový papír v lesklém či matném provedení. Originalitu zaručí ozdobný barevný, ruční, transparentní nebo proužkovaný papír. Lze si dopřát i vrstvenou vizitku opatřenou barevným podkladem. V nabídce naleznete také typy se zaoblenými rohy, které se dobře pamatují, a jistě zaregistrujete obdivný zájem ze strany obchodních partnerů a spolupracovníků. 

Letáky na různé akce

Potřebujete upozornit na událost ze sportu, kultury či z jiné oblasti? Tisk letáků proběhne velice brzy po zadání vašich dat. Online si vyberete rozměry, formát, typ papíru, množství a termín doručení. Ihned budete znát cenu. Porovnáte různé varianty a obsah přizpůsobíte tak, aby vše vypadalo čitelně a jasně. Letáky se ve standardním provedení pokrývají disperzním lakem, ale v nabídce nechybí ani dodatečná povrchová úprava UV lakem či lesklou a matnou fólií. 

JustPrint tiskárna vám vytiskne, cokoliv potřebujete k lepší prezentaci svého podnikání a aktivit. Moderní tiskařské stroje a dlouholeté zkušenosti v oboru zaručují dodávky tiskařských produktů ve výborné kvalitě a za konkurenční ceny. Záleží zcela na vás, jestli vám vyhovuje jeden kus nebo mnohem více. Ve speciálním programu můžete využívat mnoho zajímavých slev a výhodných podmínek spolupráce. Ceny si snadno vypočtete v online kalkulátoru. Je pro vás připraveno šest různých technologií tisku.

Sdílet článek