Čerstvě praženou kávu z celého světa přináší Monro

prodej kavy

Chcete-li si vychutnat opravdu lahodnou chuť kávy u vás doma, vsaďte na vynikající čerstvě praženou Arabiku. My vám poradíme, kde ji sehnat a jak si ji nejlépe připravit.

Není nad kávu z čerstvě upražených zrnek. Kávu Arabiku z celého světa vám nabízí obchod s kávou a pražírna Monro. Chcete ochutnat brazilskou kávu, kávu z Burundi, Keni, Kostariky, Kuby nebo třeba Vietnamu? Hledáte vhodný a originální dárek pro své blízké? Navštivte e-shop a vybírejte. O každé kávě tady najdete potřebné informace, včetně podrobností o regionu, ve kterém se pěstuje. Už při samotném čtení popisu chutí se vám na kávu budou sbíhat sliny.

Jak si kávu nejlépe připravit?

Kávová zrna by měla být nejen čerstvě upražená, ale také umletá. Pro opravdové fajnšmekry se na trhu nabízí malé ruční mlýnky, ostatním úplně postačí elektrický mlýnek. Ideální je umletou kávu ihned spotřebovat. V mnoha domácnostech se zabydlel takzvaný french press, kterým se umletá kávová zrna ručně stlačí. Jiní používají konvičku, která se dává přímo na sporák. Jedná se o tzv. moka kávovar, kde se využívá vysoký tlak vodní páry. Takto připravená káva má silnou a výtečnou chuť.

Tip na dárek, který potěší

Darujte osobě, o které víte, že miluje kávu a ještě nemá tu správnou „výbavičku“, kávový set. Co by měl podle nás obsahovat? Mlýnek na kávu, moka kávovar, šlehač mléka a samozřejmě balení luxusní pražené kávy. I prodej kávy probíhá v online prostředí, takže můžete všechno sehnat z pohodlí svého domova.

Pokud vybíráte dárek pro firemní partnery nebo věrné zákazníky, káva online Monro vám zajistí také originální dárkové balení. A pokud hledáte dodavatele kávy do své kavárny, můžete si nechat na obal vytisknout i vlastní logo.

Chcete-li darovat kávu, ale nejste si jisti, která konkrétně by obdarovanému udělala tu největší radost? E-shop a pražírna Monro nabízí dárkové poukazy, díky nimž si váš blízký vybere kávu podle svého.

Sdílet článek