prodej furgonu

Centrum dodávek a užitkových vozů připravilo zajímavou nabídku

Užitkové vozy nejsou pouze podnikatelskou záležitostí. Brázdí silnice ve službách firem i jednotlivců, protože se jedná o praktické automobily, které je možné používat nejen pro přepravu stavebního materiálu, zboží či osob. Vhod zajisté přijdou početnější rodině a majitelům větších psů. Ať už je důvod k nákupu jakýkoli, vždy se hodí rada, na co si dát při jejich výběru pozor a na co by se nikdy nemělo zapomenout.

Nároky na užitkový vůz

Před koupí užitkového vozu, jako jsou dodávky, vany, minibusy, pickupy a přívěsy, se bude většinou jako první otázka řešit jeho účel. Bude vůz používaný spíše pro přepravu surovin, nebo lidí? Na jakou vzdálenost bude obvykle jezdit a co by určitě nemělo chybět v jeho výbavě? U užitkového vozu více než u jiných typů vozidel jeho majitel jistě ocení panty dveří s možností otevření až 270°, výbornou pomůckou je i tažné zařízení pro připojení přívěsu. Co se týká bezpečnosti při jízdě, samozřejmostí by měly být airbagy, ABS nebo ESP. Pochopitelně záleží i na komfortu řidiče, který ocení nastavitelnou sedačku, palubní počítač, držák na telefon.

Značka jako prestiž

I v případě, že vás zajímá prodej furgonu, nejběžnějšího typu užitkového auta vůbec, hraje při rozhodování důležitou úlohu i značka vozu. Potřebujete-li na své klienty (či sousedy) udělat dojem a nesáhnout hluboko do kapsy, není problém najít ojetý model. Ten, je-li v dobrém technickém stavu, vám může ještě mnoho let spolehlivě sloužit. A kde se po něm podívat?

Jak najít nejlepší nabídku prodeje užitkových vozů? Je rozumné prohlédnout si portfolio automobilů na webových stránkách různých prodejců. Je to rychlejší, a přitom máte k dispozici veškeré údaje o nabízeném automobilu včetně jeho fotografie. Při online vyhledávání nejste omezeni místem svého bydliště. Není problém tímto způsobem “prohledat” celou republiku a pro vyhlédnuté auto si následně zajet. Takto lze i výrazně ušetřit.