Botník jako praktický a vkusný doplněk

výklopné botníky

Také se vám občas stává, že při obrovském množství obuvi v předsíni hledáte druhou botu do páru? Nevíte, jak vyřešit nepořádek v chodbě? Chcete prodloužit životnost svých drahých lodiček, neřešit okopané podpatky, špičky či zablácenou podlahu? Pak si pořiďte kvalitní botník, kam uskladníte boty celé rodiny, a uvidíte, že vaše chodba či vstupní hala okamžitě prokoukne. Je to jednoduché a zároveň cenově dostupné!

Botník může mít mnoho podob

Pokud nevíte, který botník vybrat, inspirujte se online přehlednou nabídkou. Otevřené botníky působí jako šikovné regály a hodí se do uzavřených šaten nebo všude tam, kam nevodíte hosty, a přitom chcete mít přehled. Ti z vás, kdo nosí velká čísla bot, ocení botníky podle hloubky. Tyto modely jsou navrženy speciálně pro delší boty, takže nepřečuhují a nešpiní vaši podlahu. Značně moderní jsou sedací botníky. Botník lavice plní dvojí funkci, slouží jako výklopný botník a zároveň umožňuje posadit se pohodlně nejen během obouvání. Sedací botníky neboli lavice najdou uplatnění prakticky kdekoliv, skvěle oživí interiér a působí vkusným dojmem. Výrobci pracují s moderními barvami a odstíny dřeva, takže váš nový botník může být vyrobený třeba v dekoru olše, buku, dubu či klasických barvách černé a bílé. Stejně tak se nabízí výklopné botníky šetřící místo a zároveň poskytující dostatek prostoru pro vaše boty. Díky univerzálnímu provedení bude váš nový botník parádně vypadat v kombinaci s odkládací stěnou, stylovými věšáky a zrcadlem, čímž vytvoříte sladěnou předsíňovou sestavu.

Boty už nejsou výsadou žen

O důležitosti vhodného obutí neví pouze ženy, do tajů kvalitních bot a oblečení začínají pronikat také muži. Ti investují do precizně ušitých bot do společnosti, do kanceláře i na sport. A protože si chtějí uchovat nový vzhled svých bot, sází na praktické a trendy botníky. Jejich jednoduchá manipulace vás bude bavit, funkčnost a nadčasový design vám jednoduše učarují.

Sdílet článek